Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek tizenéves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek tizenéves fiúkkal?

Figyelt kérdés

Szívesebben próbálkoznék neten, az most nem lényeg, hogy miért.

Van pár ötletetek?


Társkereső nem jó, mert még 18 alatt vagyok.


L



2019. ápr. 2. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Anotalk
2019. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Facebook, instagram
2019. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a környezetedbe ismerkedj, és hidd el lesz olyan srác aki majd nagyon megfog téged és sokkal jobban kedvelni fogod, mint egy netén megismert fiút. De szerintem ne siesd el a dolgot, nyugodtan várhat még a pasizás:D.

De ettől független ismerkedj és beszélgess pont annyit fiukkal, mint lányokkal, mert ez majd megkönnyíti a későbbiekben való ismerkedésedet nagyban. (Ne interneten hanem real-ben)

2019. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!