Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes ráírnom barátko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes ráírnom barátkozás céljából?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én már rengetegszer próbáltam facebook-on ráírni valakire barátkozás céljából.

Viszont nem igazán voltam ebben jó és nem is nagyon sikerültek a dolgok.

Leírtam hogy hol találtam meg és hogy szimpatikusnak találtam és megkérdeztem hogy van-e kedve barátkozni/beszélgetni.

De legtöb besetben nem volt meg az érdeklődés és így nem is maradtak meg barátnak.

17/L



2019. ápr. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így kellett volna... Mert elijeszted őket ilyen dumaval...

Eloszor inkabb valami beszelgetest kell kitalalnod es utána bemutatkozni...

Ne add fel, legalább bátor voltál! :)

2019. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem inkább a való életben próbálj meg barátkozni, tartósabb lesz mert jobban megismeritek egymást.
2019. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég tolakodó,így nem lesz sikered.
2019. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Miről érdemes először beszélgetni az adott illetővel?

Sajnos személyesen mégsikertelenebb vagyok.

Nem félek ismerkedni, csak ott úgy érzem hogy ha egy barátom által ismerek meg valakit csak muszájból beszél velem és máshová figyel meg igazából egy idő után észee veszem ha valaki nem kedvel és nem akar velem beszélgetni.

Mert párszor volt velem ilyen, hogy valaki által megismertem valakit és amikor véletlen összefutottunk én köszöntem ő meg úgy tett, mintha ott sem lennék.

És minden alkalommal ez volt.

De azt tudni kell, hogy én kicsit sem vagyok menő és ez is sokat számíthat.

2019. ápr. 3. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki tetszik neked első látásra, akkor nem egyből kell rairni, hanem finoman jeleket kell kuldeni.

Pl mosolygas, szemezes

Ha latod, hogy veszi a lapot es szegyenlos lesz, vagy ha ugy erzed hogy tetszel neki, akkor beszelgetest kezdemenyezhetsz.

sokkal jobb eloben barátkozni...

2019. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!