Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, sovány, átlagos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, sovány, átlagos magasságú fiúként van egyáltalán esélyem valaha párt találni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 23:27
 1/8 MadSeal ***** válasza:
48%
Igen, hisz a ,,csúnyaság,, relatív, soványság egy állapot, a legtöbb ember meg átlagos magasságú...+ a külső csak 1/3 részben számít, 1/3 a beszéd/egyéniség és 1/3 a vagyoni háttér + munkahelyi státusz (igen, ez tudományosan bizonyított, hogy a legtőbb nő ugyan olyan feltételek mellett sokalta jobban vonzódik egy tehetősebb fèrfi iránt)...+ ez tényleg csak általánosítva, bár nagyban szerepet játszanak ezek a tényezők, mégsem vagyunk állatok, hogy ez csak ennyiből állna...Lehet pont valakinek te kellesz, mert te vagy az ideálja...Persze ha felviszed az elvárásaidat az egekbe, akkor ne csodálkozz, ha soha nem fogsz összejönni senkivel + illene kibékülni magaddal, mert az rengeteget ront az önbizalmadon és egyszer csak azon kapod magad, hogy egy igazi omega vagy
2019. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

egyetértek az előttem szólóval, illetve még hozzátenném ezt:

[link]

én is sokáig ilyen önképpel rendelkeztem amit a kérdésedben leírtál, aztán most 2+ éve vagyok a tizenvalahanyadik kapcsolatomban :D

szóval sok sikert az önelfogadáshoz, az a legfontosabb ;)

2019. ápr. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

nézz rá apádra, ő mennyire jóképű?

ha nem egy Brad Pitt, és neki is sikerült, akkor neked is összejöhet.

2019. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el gyurni, tele vagy ferfi nemi hormonnal. Ennel mar csak kevesebb lesz...

Youtubeon rengeteg tippet talalhatsz taplalkozasrol, edzesrol, oltozkodesrol, borapolasrol, magabiztossagrol. Hasznald a netet tanulasra! Ha eleget foglalkozol magaddal akkor ket kategoriaval jobbat is ki tudsz hozni a jelenlegi helyzetbol. Ne sajnald a minosegi cuccokra a penzt, ne szegyellj ruhat, kiegeszitot, kondiberletet kerni szulinapodra. Jarj gyakran fodraszhoz, anyukad ne erintse a serodat!

2019. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Látok egy csomó kövér, zsíros bőrű, pattanásos, kiálló fogú stb. embert is kézenfogva sétálni az utcán.
2019. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lewega válasza:
Nincs olyan csúnya ember, aki valakinek szép ne lenne! Azt mondják a szépség relatív, hát ugyanígy a csúnyaság is!
2019. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dédanyáink úgy tartották, hogy az a férfi, aki akár csak egy fokkal szebb az ördögnél, már nagy eséllyel indul neki a társkeresésnek.

Én azt mondom, egy, a külső terén kihívásokkal küzdő fiúnak nagyobb esélye van boldog párkapcsolatra, mint annak a bájgúnárnak, aki minden ujjára tíz nőt is kap.

2019. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es" a legtöbb ember meg átlagos magasságú."

xddddd az atlag valahogy igy mukodik xd

2021. máj. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!