Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és még életemben nem volt barátnőm, már szinte az egész osztályom járt valakivel, csak én nem. Sokszor próbálkoztam, de mindig elbuktam. Lehet az egész párkapcsolat dolog nem nekem való.

2019. ápr. 5. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

"Lehet az egész párkapcsolat dolog nem nekem való."

Az önbizalom hiány kívülről is látszik és taszítólag hat.

2019. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én 23 évesen sem kellek senkinek:D.. régebben volt egymás után 2 barátnőm is..2015 óta semmi. 16 évesen még azért ne keseredj el, próbálj meg csinosan kinézni, csapd a szelet a lányoknak, egyszerre többnek is! és valamelyik csak beadja a derekát ;)
2019. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ne keseredj el. Ez nem így van. Biztos fogsz idővel találni barátnőt magadnak,csak adj időt magadnak is.

Nem muszáj elkapkodni, attól hogy a többieknek volt.

2019. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne erőltesd, előbb utóbb úgyis lesz valaki aki szeretni fog és akit szeretni fogsz. Legyél nyitott az emberek felé de ha azt hajszolod hogy legyen barátod abból nem sok jó lesz. És még végső elkeseredésedben se akaszkodj rá senkire, ne érd be olyannal akinek csak azért kellesz mert nincs más vagy mert mért ne. Ne kapkodd el. És ha már mindenkinek volt, kit érdekel. Ők nem te vagy. Nem minden az aminek látszik. És ne azért akarj valakit mert mindenkinek van vagy mert "gáz" ha nincs. Ha nem keresed megtalál.
2019. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
barátnőd*
2019. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Túlságosan fiatal vagy ahhoz, hogy már elkezdj efölött keseregni. Biztos az, hogy azoknak akik mondják, valóban volt barátnőjük, vagy csak hencegnek a semmivel? Előtted a jövő!
2019. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mindig akkor jön, amikor az ember nem is számít rá. Éld az életed, s hidd el, rád talál majd a szerelem! :)
2019. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Miért nem kellek senkinek?"


Eleve rosszul kezdted! Jelezd neki hogy "bejön", vagyis ő kell neked, aztán majd eldönti.

2019. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idővel összejönnek a dolgok addig meg élvezd az életed, azt a korosztályt amibe vagy. Jobban tetszik a lányoknak is ha nem egy görcsölős búval áldott ember vagy hanem boldog.
2019. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj ezen, bár tudom hogy ez nehéz. Teljesen átérezlek, hasonlóan gondolkodtam én is, mikor ennyi éves voltam. Most, mai fejjel azt mondanám, hogy a lányok megérzik ha valakinek nincs önbizalma, ha valaki nincs rendben önmagával, ha valaki túl gátlásos stb stb... Arra bíztatnálak, hogy amíg egyedül vagy, fejleszd ezeket, győzd le a félelmeid és majd akkor. Kérdezd meg magadtól, hogy " Most vajon járnék saját magammal? " Tedd magad alkalmas párrá! Ez nem azt jelenti persze, hogy a körülöttedlévők, alkalmasak. Egy csomó olyan hírt fogsz hallani, hogy ez azzal szakított, ez azzal csalta meg stb stb... Ezeket te elkerülheted, egy kis önfejlesztéssel ;) ...
2019. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!