Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzzem le a képzeletei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a képzeleteimet?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy évvel fiatalabb nálam, idén érettségizik. Sokat tanul rá, így mivel más városban lakunk, nem tudjuk minden nap látni egymást. De hogyis mondjam, kicsit furcsa a felfogásom, így sajnos amikor nem tudjuk látni egymást, néha depressziós leszek, és beképzelem, hogy nem szeret és hasonlókat, persze mikor újból látjuk egymást akor tudom, hogy hülyeséget gondolok.

Szerintetek hogyan győzzem le a negatív képzeleteimet? Ha van olyan, akinek volt ilyen, neki hogyan ment? Sajnos én ilyen esetben eléggé makacs vagyok, szinte mindig beképzelek valami rosszat, amely meg sem történt, és ez után sem fog. Lenne erre ötletetek, hogyan győzzem le a negatív képzeleteimet?



2019. ápr. 6. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a barátnőddel kéne megbeszélned.
2019. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a féltékenységemmel voltam így. Ha a párom nem írt 3 órán keresztül, azt képzeltem be, hogy a kolléganőjével van stb. Ez kb két hónapja volt. Azóta elmúlt, nem féltékenykedem. sosem adott rá okot. Tisztáztam magamban, hogy nincs okom így viselkedni.
2019. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!