Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk hogy kezelik az ilyesmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy kezelik az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe magyon bele vagyok esve, ő ezt nem tudja és csak nagyon jó barátok vagyunk.

Élőben elég sokat beszélgetünk, a suliban is meg munka miatt is.

Chaten annyira nem megy a kommunikáció. Annyira rossz érzés, amikor leláttamoz, teljesen össze töri a szívem, ezért általában én vagyok az, aki miatt megszakad a beszélgetés. Ha ez szóba került, akkor viccesen megjegyezte már, hogy hát igen nem írtam vissza neki.

De úgy érzem, hogy már csak erőltetett dolgot tudnék írni, vagy hasonló.

Csak úgy nem akarok ráirogatni, hogy Mizu, stb. Mit kellene tennem? 20L



2019. ápr. 8. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barátok vagytok, akkor gondolom már minden fontos téma ki van rátgyalva, pl hobbik, egyéb érdeklődési körök. Szóval itt mád csak az marad, hogy elmondod neki, hogy hogy érzel.
2019. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Inkább az a kérdés, hogy megéri-e tönkretenni egy barátságot :/ Ha sikerülne is a dolog attól nem biztos, hogy együtt maradtok és utána barátság már nem nagyon létezik. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. 20/F
2019. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második: igen, ettől nagyon tartok, főleg attól, hogy abszolút visszautasítana. Ő fontos nekem annyira, hogy emiatt inkább meghúzom magam, csak a barátságunk maradjon meg.

De szeretném kideríteni, hogy Ő biztosan nem érez-e többet.. csak nem tudom, hogyan

2019. ápr. 8. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma már válaszoltam egy hasonló kérdésre, Az ottani kommentem itt is megszívlelendő.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2019. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!