Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az ilyen csúnyáknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ilyen csúnyáknak és a romáknak jövök be úgymond?

Figyelt kérdés

Facen általában csak ilyenek jelolgetnek meg követnek be.Mas srácokat sztem nem is erdeklek...

Én 1000000%-ig magyar vagyok,semmi roma rokonom nincs,nem vagyok roma.

Barna hajam van,barna szemem és nem vagyok hóka...Nem értem miért csak az ilyen srácok néznek meg meg jelölnek be...



2019. ápr. 9. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Mert az ilyenek csak interneten tudnak érvényesülni értelmes magyaroknál.

Az, hogy a közösségi oldalakon mi történik, az nem számít, az csak képmutatás. Arra figyelj, hogy a való életben ki figyel fel rád.

2019. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Való életben szerintem semmilyen normális fiú nem figyel meg,csak az ilyenek max...
2019. ápr. 9. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Én szép vagyok. Küldj képet és megmondom hogy be jössz -e? Ja és nem vagyok roma.
2019. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Tedd lentebb a lécet :D

Valószínűleg nem vagy annyira szexi hogy normális ember kép alapján rád mozduljon :D

Élőben pedig a szemèlyisèged se olyan vonzó...

Ne másba keresd a hibát, magadban.


Egyébként ne jelölj vissza romákat 😂😂😂

Van opció, a fiók elrejtèsère, így csak az láthat aki ismer....

Tudod, attól mert valaki nincs a Facebookon, attól még létezik....

2019. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi én összetörtem,slampos lettem s semmi önbizalmam,azóta engem is!!!

Lehet csak ez a gond,reménykednek legalább nalad van esèlyük!ennyi

2019. ápr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg aranyos lány vagy és elérhető a képeid alapján,a csúnyább fiúk inkàbb ilyeneknél próbálkoznak.A roma srácok,hát nekik van tökük úgyhogy elég sok lánynál próbálkoznak,ne érezd magad diszkrimnálva!Viszont szerintem nem nagy tragédia hogy bejössz pár embernek,nőként meg kell tanulnod a számodra kellemetlen férfiakat egyértelműen de udvariasan visszautasítani,és nyitni az olyanok felé akik szeretnéd hogy keressék a társaságod. 19/F
2019. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan tunjek elérhetetlennek?Vagy mit csináljak?
2019. ápr. 10. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Jézusom! Szegény lány! Tilsd le az ősszeset aztán kész!
2019. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sicány pasik és nők is nagyon izgatóak, ne sajnáld!
2019. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!