Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg ennyire balszere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg ennyire balszerencsés vagyok, vagy csak egyszerűen csúnya vagyok, és azért koptat le mindenki, és soha senkinek sem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
A kérdés onnan vetődött fel bennem, hogy akármelyik lánynál próbálnék továbblépni, esetleg, hogy több lenne az egészből, mindig friendzone-ba vagyok száműzve, de azért próbáljak már jópofizni, mert jó beszélgetőtárs vagyok. Kinézetemről tudni kell, hogy csúnya vagyok, ezen kívül komoly, és jó tanácsokat adó ember vagyok, és remek beszélgetőtárs. Azt tudni kell, hogy az utóbbi két évben igyekeztem a kinézetemen változtatni, és rengeteget változtam viselkedés szempontjából is. 19/F

2019. ápr. 10. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
**Kimaradt, de sajnos, elég nagy önbizalomhiánnyal is küszködöm. Ezen is próbáltam már segíteni, de mindig egy pontra jutok, a kinézetem miatt tartok ott, ahol vagyok jelenleg.
2019. ápr. 10. 00:08
 2/4 anonim ***** válasza:
A csúnya relatív fogalom, mindenkinek más a csúnya. Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy te csúnyának tartod önmagad, ez a viselkedésedben, a kisugárzásodban és a kiállásodban is visszatükröződik akarva, akaratlanul. Legelőször ezen nagyon fontos változtatnod!Persze a lehetőségeidhez mérten. Járj el edzeni, öltözködj máshogy, akár ízlésed szerint, akár divatosan vagy úgy ahogy a barátaid. Csináltasd meg a fogaid, esetleg vállalj be egy fogszabályzást - igen, ez hosszabb távú projekt, de saját tapasztalatból mondom, hogy megéri!:) - válts frizurát. Próbáld meg kihozni magadból a legtöbbet és hogyha ezeket tényleg lelkiismeretesen végigviszed akkor sokkal könnyebben el fogod tudni fogadni és engedni magad, mert kihoztad magadból a maximumot. Jól fogod magad érezni és meglátod, hogy sokkal könnyebben fog menni a csajozás is és komolyan fognak venni, felszabadultabb leszel. Én is hasonló cipőben jártam, hol kövérebb voltam, hol hónapokig reggeltől estig edzettem, meglett az eredménye, oda-vissza voltak értem a nők úgy, hogy meg se kellett szólalnom. Azt is tudni kell viszont, hogy ez is csak átmeneti, mert egy jó erőnléti forma nem tartható fent hosszabb távon, ha nem vagy szerencsés alkat, így olyan lányt próbálj keresni, aki az eszedért és a szívedért szeret. A kérdésedre válaszolva, ez nem balszerencse, minden csak rajtad múlik. Mit hozol ki magadból és mit hozol ki másokból. Hajrá!:)
2019. ápr. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinézeten könnyű javítani.Ha kicsit edzegetsz és rendbeszeded a frizurád az már sokat segít.Ha ezek megvannak az már elég ahhoz hogy barátnőd legyen,ugyanis olyanoknak is vannak akik ezeket a lépéseket nem tették meg.Gondolj bele,biztos ismersz olyan embert/embereket aki/k csúnyább/ak nálad és mégis van kapcsolatuk.De ne akard túlzottan akkor úgy sem sikerül.Legyél boldog,laza,magabiztos(egyik sem tulajdonság,hanem egy elérhető állapot!),és ha a megfelelő embernél próbálkozol tuti sikered lesz! 19/F
2019. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. ápr. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!