Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül érzem magam, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam, mert nincs kapcsolatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezt nem kell gondolom túl magyarázni, biztos tudjátok mire gondolok :D a kérdésem az lenne, hogy mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan tereljem el a figyelmem erről?

2019. ápr. 10. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy igazából még fiatal vagyok. 18 alatt vagyok 😂
2019. ápr. 10. 19:30
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Hat velem is ez van. De probald a barataiddal tolteni az idot vagy selfcare marmint magadra forditasz egy kis idot. Edzel esetleg amihez kedved van.

Bar nekem is el kel par jo tanacs de remelem valamennyit tudtam segiteni.

2019. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 10. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali mindkettőtöknek. Velem is ez volt, és szerintem rájöttem "a megoldásra". Először is azzal kezdem, hogy senkinek nem kell egy olyan pár, aki egyedül nem képes jól érezni magát csak vele. Először meg kell tanulnod egyedül is szórakozni és jól érezni magad, úgy, hogy szingli vagy. Ezt sok féle képpen lehet. Pl nekem 2 dolog segített. Elkezdtem könyvet írni és bár antiszociális vagyok, elkezdtem kimozdulni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, pl a suli énekkarára jelentkeztem, ahol a végén nem maradtam mert béna hangom van (hozzá tenném, nem is akartam maradni) de egy csomó új embert ismertem meg akikkel gyakran beszélek. még egy külön baráti társaság is ki alakult onnan. Vagy elkezdtem fotózni, eljárok színházba stb. Az utolsó "lépés" pedig az, hogy kezdj el ismerkedni az utcán. Meg kell tanulnod barátkozni és csajozni is idegen emberekkel. Ehhez csomó youtube videót lehet nézni, többségük tud segíteni, hogy szólíts meg egy lányt az utcán. Nekem így sikerült ki lábalni ebből az állapotból és büszkén ki jelenthetem, hogy sokkal jobb lett az életem mint elötte.
2019. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Egyébként én lány vagyok :D
2019. ápr. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!