Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Plátói szerelem. Hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Hogy tudnám megismerni? Hogy derítsem ki, hogy van e barátnője?

Figyelt kérdés

Nos, igen.. Megláttam októberben, és azóta uramatyám.. Próbáltam elfelejteni, de képtelen vagyok rá. Nem igazán fogom látni a jövőben, az tuti. Október óta sikeresen eljutottunk odáig, hogy visszaigazolta Facebookon, hogy ismer, illetve instan visszakövetett. (Csak azokat jelöli vissza, akiket ismer.. Hát, legalább látásból felismert :"D)


Egy pár ismerősömtől kérdezgettem ezt-azt, ők azt tudják, hogy amikor még beszéltek vele (2 hónapja) akkor volt barátnője, mostani helyzetről nem tudnak semmit. Végignézve az oldalait, nem hinném, hogy lenne barátnője, de nagyon kétesélyes a dolog.


Szerintetek mit tegyek? Annyira nem tudom elengedni jelenleg, akár mennyire lehetetlen a dolog.. (feltéve ha kiderül, hogy van barátnője.. abba nem fogok beleavatkozni)



2019. ápr. 11. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen sokáig húztad, akkor nem is akarod igazán.

Ha valaki ennyire érdekel, akkor legalább ráírok és írok vele, vagy úgy alakítom, hogy összefussak vele.

Max beközli, hogy van barátja/ csak barátkozna velem vagy még azt sem.

Ez alatt x barátnője lehetett már. :/


Szerintem írj rá, vagy felejtsd el. Kár agyalni rajta, ha tenni nem teszel, csak vágysz.

Szürke igazság.

Hajrá.

2019. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!