Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja le az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja le az összes lány a randit? .

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon tetszik. De tényleg, rettenetesen. Állandóan hiteget, hogy ő szeretne velem találkozni... idáig ki.szott 5X mondta le a randit. Rengeteget beszélgetünk lassan fél éve. Telefonszámot is cseréltünk, de soha nem beszéltünk hívásban. Tudom, hogy az lenne az ésszerű, hogy hagyom az egészet, de egyszerűen nem megy. Soha nem volt még kapcsolatom, nem tudom miért soha nem jön össze. Az a baj, hogy túlságosan is rendes vagyok? Kinézetemmel semmi probléma, önbizalmam helyre raktam, sportolok rendszeresen, de az ilyen esetek azért az ény önbizalmamból is csipkednek le rendesen. Nem tudom mi bennem a hiba.. Miért van az, hogy ha beleélem magam valamibe soha nem jön össze. Már gyomoridegem van. Amikor megbeszéljük, hogy találkozunk akkor egész héten arra várok és általában aznap vagy előtte lévő nap lemondja amikor már összepakoltam.. Miért vagyok ilyen szerencsétlen 💩?? Én csak boldog szeretnék lenni.. Nekem ez nem jár ki? Tőlem sokkal csúnyább, kövér srácoknak van barátnője. (Most nem lenézni szeretnék senkit sem!) Most megint lenondta a találkozót és átnapoltuk jövőhétre. Azt mondta akkor amikor nekem jó és ráérek. Mondom neki szerdán jó nekem. Erre: Hétvégén nem érsz rá? Mondom, akkor miért nem a hétvégét mondtad? Azt mondja: Az nem lenne jobb? Kérem segítsetek! 🙁 Azt légyszíves ne mondjàtok, hogy ne foglalkozzak vele, mert képtelen vagyok erre...

2019. ápr. 11. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, nem mondom, hogy ne foglalkozz vele, rángasson továbbra is cérnaszálon az utolsó méltóságod elvesztéséig.

"Akinek fontos vagy, az keres téged. Aki látni akar, szakít rád időt. Akinek kellesz, megtalál. A többi csak kifogás."

2019. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, minek mondjunk bármit is? Te úgy döntöttél, hogy ez a lány alázzon meg téged újra és újra. Ezt élvezed, ez okoz örömet. Én mindenképpen támogatom, hogy az embereknek örömben legyen részük, úgyhogy dehogyis beszélnélek le róla. Csak csináld szépen azt, amit eddig is, és továbbra is garantált élvezetekben lesz részed. Másik lánynál ne próbálkozz, mert még a végén megszívod és elmegy a randira. Az borzasztó lenne, nem? Hát maradj a jól bevált, atombiztos sémánál!
2019. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haver, ha annyira kellenél ennek a lánynak akkor már RÉG találkozott volna veled, és nem b..ziskodna itt.
2019. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta találkoztunk és megértettem mindent, hogy miért mondta le :)
2019. ápr. 21. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ettől még nem nagyon bíznék benne...de te tudod
2019. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!