Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/Hol tudnék megismerni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/Hol tudnék megismerni a szubkultúrámból embereket?

Figyelt kérdés

Már nagyon kis korom ota a rock/metal "rabja" vagyok és több hozzám hasonló embert (főleg lányokat) szeretnék megismerni. A zenei ízlésem a rock műfajon belül elég tág (Főleg metal, hard rock, de nem vetem meg az alternatív rockot/metalt se jöhet még grunge,punk rock, black metal, sátánista metal, death metal, igazából bármi ami a rock alműfajaiba tartozik) a lényeg nekem hogy üzenete legyen a zenének. Olyan embereket keresnék akik nem divatrockerek és próbálják értelmezni egy dal üzenetét is nem csak azért hallgatják mert "menő, akik nem szégyenlik hogy rockerek, nem rejtegetik. Vagy az én korosztályomban ez nagy kérés?

Valaki adna tippeket hol tudnék ismerkedni? (16/F)



2019. ápr. 12. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rockkoncert, rock fesztival, rockkocsma
2019. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Goth vagyok ha érdekel :))
2019. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod rámírhatsz(rocker vagyok)

16L

2019. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írj nyugodtan. 16/L
2019. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!