Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok képes barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes barátnőt szerezni, és nem értem miért? Tudnátok tanácsot adni? (többi lent, kérdés rövid, magyarázat hosszú! )

Figyelt kérdés

Szóval, egy 20 éves srác vagyok, idén leszek 21. A korosztályom 90%-ának erre a korra már legalább kettő kapcsolata volt, ha nem több, és persze nem szűz. Nos, én még mindig szűz vagyok, és összesen egy kapcsolatom volt eddig, de igazándiból az is csak 2 hónapig tartott mert a lány elég gyerekes, és betegesen féltékeny volt, és miután besértődött egy teljesen ártalmatlan dolgon, dobott engem.


Akárhányszor próbáltam ismerkedni, egyszerűen mindig elutasítás volt a válasz a lányok részéről.

A külsőmmel abszolút nincs baj, a lány barátaim és rajtuk kívül sokan mások is mondták hogy egy helyes srác vagyok, 185cm magas vagyok, nem vagyok kigyúrt, de azért van izmom és a vállam is elég széles, szóval mondhatni sportos testalkatom van. Öltözködésileg is igyekszem mindig adni magamra, igényes vagyok de nem esek át a ló túloldalára. Gyakran előfordul, mikor ismerkedek valakivel és megtudja, hogy még csak egy barátnőm volt, és még szűz vagyok (bár utóbbit az esetek többségében igyekszem titkolni) nem hiszik el, vagy csodálkoznak.


Ami belső tulajdonságaimat illeti, azokkal sem lehet gond, akik ismernek azok udvariasnak, segítőkésznek, tájékozottnak tartanak. Noha nem vagyok az a nagy bulizós típus, de barátaimmal szoktam eljárni bulizni vagy egyéb programokra, tehát szociális életet is élek, maximum nem olyan gyakorisággal, mint a legtöbb fiatal.


Az érdeklődési köröm is viszonylag széles. Új emberek felé is képes vagyok nyitni, és a humoromnak hála elég hamar meg tudnak szeretni engem. Továbbá mindig figyelmes vagyok és udvarias.

Félre ne értsétek, most nem fényezni akarom magam, ezeket csak azért írtam le, hogy lássátok, hogy tényleg minden feltétel adott (legalábbis szerintem) ahhoz, hogy felkeltsem egy lány érdeklődését.


Eleinte élőben próbáltam ismerkedni, de a sorozatos elutasítások hatására kipróbáltam a Tindert. Az eredmény természetesen ugyanez volt ott is. Hiába írtam nem szokványos, hanem humoros és figyelemfelkeltő szöveget a profilomba, hiába raktam ki a legjobb képeimet magamról, alig keltettem fel pár lány érdeklődését. Akiknek pedig fel is keltettem, azok vissza se írtak, pedig nem ilyen "szia, mizu" szerű sablonszövegekkel írtam rájuk. Bár az a jobbik eset ha vissza sem írnak, a rosszabbik az amikor pár napon át beszélgetünk, egyértelműen megvan a közös hang, a lány még bókokat is elejt felém, aztán eltűnik. Persze minden magyarázat nélkül. Olyan is volt már hogy napokon át beszélgettünk, flörtölgettünk egy lánnyal, majd mikor randira hívtam, letiltott.


Tudom, most valószínűleg sokan azt fogjátok mondani hogy "biztos eddig nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál". Hát nem tudom, rengeteg, de tényleg rengeteg lánynál próbálkoztam, és nem ugyanolyan "fajta" lányoknál, de mindenhol elutasítást kaptam. Szerintem nem túlzok ha azt mondom hogy közel száz lány utasított már el.

És egyszerűen irritál az, hogy a baráti körömben mindenkinek, de tényleg mindenkinek van már valakije, én meg 20 éve nem vagyok képes egy normális párkapcsolatot kialakítani. És irritál az is hogy azt látom, hogy nálamnál sokkal butább, tahóbb, és külsőleg is igénytelenebb srácoknak/osztálytársaknak tök szép és aranyos barátnőik vannak. Félre ne értsétek, ezzel nem lenézni vagy degradálni akarok akárkit is, de ezek a tények, ezeket tapasztalom.

Már tényleg mindent megpróbáltam, próbáltam kedves lenni, próbáltam "macho" lenni, adtam önmagamat, de egyszerűen semmi siker. Barátaim közül (köztük lányokat is) megkérdeztem már párat, hogy szerintük mit csinálhatok rosszul, nekik is elmondtam ugyanezeket amiket most leírtam, de konkrétan tanácstalanok a dologgal kapcsolatban mert szerintük semmi baj nincs velem.


Ezért határoztam el, hogy ide fordulok tanácsért.

Szerintetek mit csinálhatok rosszul? Leginkább lányok tanácsa érdekel, hiszen ők tudják megmondani, mi az amit szeretnek egy srácban vagy mi az amit elvárnak egy sráctól ismerkedés során. De természetesen fiúk is adhatnak tanácsot.


Köszi előre is a válaszokat, és hogy elolvastátok!



2019. ápr. 13. 14:55
1 2
 1/17 Rebi ^^ válasza:
69%

Uu.. A leírásod alapján.. Komolyan nehéz elhinni hogy nincs barátnőd.Talán segíthet,hogyha valaki következőre elutasít,probáld megkérdezni hogy miért,indokolja meg. Nekem van egy srác ismerősőm *legjobb haverom volt* passzolt a humorunk stb.. Imádnivaló,intelligens srác.A lényeg hogy csak nagyon félős volt. Nem mert közeledni,és ha közeledett is valahogy kudarcbafulladt.. Azért találkoztam vele,és lettünk jóba.. Mert én senkit nem hagyok ki a hülyeségemből,és előbb utobb felbátorodott ,jóba lettünk.



Próbáld magabiztosnak feltűntetni magad,a legtöbb lány szereti ha konkrétan vezetik..persze gyengéden. Egy pár szép szó,csábos mosoly,humor,egy kedves gesztus. Es a legtöbb lány elájul.



Én nagyon bírom azokat a srácokat akiknek van humoruk😍😍,tudok velük hülyülni,nem vagyok megsértődős..😅😂 Nálam...a baráti körömben sértésre sértéssel válaszolunk.😊 De tudjuk hogy senki nem gondolja komolyan.. Így óriásiakat tudunk nevetni. 😊😊



Mindenesetre, remélem jó párt tudsz majd találni magadnak a közeljővőben,a leírásod alapján megérdemled 😊

2019. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hm, hát a leírtak alapján én sem tudom mi lehet a probléma. Nekem szimpi vagy.

Valószínűleg nincs is veled semmi gond, szerintem azok a lányok akik eltűntek azok nem gondolták komolyan az egészet.

Szerintem csak add önmagad és legyél határozott! :D a Tinderen nem sok a komoly kapcsolatra vágyó lány szerintem 😅

2019. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat.

Régen nagyon félénk voltam, olyan 4-5 éve, de mostanra már teljesen "leszoktam" erről szóval már van magabiztosságom is, még ha nem is nagyon nagy, de azért van.

Szóval nem hiszem hogy ez lenne az oka. Sokkal inkább az, hogy élőben nem tudom, milyen "szöveggel" szólítsak meg mondjuk egy lányt. Hiába vannak vicces, de nem tahó dumáim, mivel sikert sose arattam velük, így nemigazán tudom mi lehetne a jó indítás.

2019. ápr. 13. 15:51
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon szégyenlős, felős vagy. A leirtakt alapján én sem tudom, hogy mi lehet a gond. Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy hogy nézel ki. Nem bántásból de a barátok és szülők néha elfogultak:/ szeretnél küldeni egy képet? És őszintén megmondom;)
2019. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze, nemsokára küldöm üzenetben.
2019. ápr. 13. 16:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi lettem :D
2019. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet nekem is kíváncsi vagyok:)
2019. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kemkem válasza:
100%
A leírtak alapján azt mondanám, hogy rossz helyen próbálkozhattál eddig. A Tindert ugyan sosem próbáltam, de nem hallottam még olyanról, hogy akik ott ismerkedtek meg, sokáig együtt maradtak volna, már ha egyáltalán összejöttek. Mindenesetre, ne add fel a próbálkozást, előbb-utóbb sikerrel fogsz járni.
2019. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazad lehet utolsó. Bár eddigi egyetlen barátnőmet is Tinderen ismertem meg de nem is tartott sokáig mint mondtam. Csak azt nem tudom hogy hol próbálkozhatnék?
2019. ápr. 13. 19:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Mint az eddigi válaszolók, én sem értem miért nincs barátnőd. Helyesen írsz (ez a mai világban elég nagy szó), változatosan, bár nem tudom élőben s így beszélsz-e, ráadásul tényleg igényesnek tűnsz... esetleg küldenél képet? Mostmár nagyon kíváncsi vagyok, hogy lehet-e a kinézeteddel a gond, vagy csak szimplán nagyon balszerencsés vagy lányok terén.😅
2019. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!