Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány a suliban, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban, aki régóta nagyon tetszik nekem. Nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá. Sokszor szemezünk egymással több másodpercig is. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Oké, tudom sok ilyen kérdés van.

Egyszerűen oda megyek hozzá és ennyi.

A probléma az, hogy mindig a barátnőivel van.

Hogy nézne ki, hogy a suliból egy idegen srác oda megy hozzá és mondjuk félrehívja?

Lehet számára ijesztő lenne vagy nem tudom.

18F


2019. ápr. 13. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán odamehetnél hozzá☺ nem fog megijedni. A lányok többsége azt szereti ha a fiú kezdeményez. Talán akkor ne csak úgy állíts oda, mint egy hívatlan tag, hanem próbálj valami indokot keresni arra hogy megszólítsd.
2019. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag visszahuzodobb vagyok és mindig a baratnoimmel vagyok ,ennek ellenére nem tartanám ijesztőnek a helyzetet ,hanem örülnék és már azért is kapna egy "plusz pontot" mert felre mert hívni . Mert hogy én nem mernék kezdemenyezni .

Mi veszteni valós van ???? Semmi

Messengeren is rairhatsz kezdetben ,manapság azt szokták 😅. Lehet van aki azt mondja bunkóság vagy nem előnyös messengeren ismerkedni ,de szerintem én ennek jobban orulnek .

16/L

(Ha korosztályom a csaj ,és van még kérdésed akkor privit írhatsz nyugodtan )

2019. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá. Én például elég visszahúzódó vagyok, de nagyon örülnék neki ha odajönne hozzám egy fiú.
2019. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!