Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összevesztem a fiúval, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a fiúval, aki bejön, hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

2 hónapja nagyon összevesztem vele,és akkor nagyon utált és azt mondta,ne beszéljünk többet,de nem tiltott le meg mivel osztálytársak vagyunk,sokszor látjuk egymást ugye és csomószor azon kapom,hogy engem bámul vagy ha valami történik (mondjuk valami meglepő vagy vicces) rögtön rám kapja a tekintetét,és nem tudom,mit jelenthet. Jót vagy rosszat? Nekem nem tűnik ellenségesnek de amióta történt az eset,nem merek vele beszélni,pedig nagyon jóban voltunk.

A veszekedèsünk oka az volt,hogy nagyon sokszor megbántott és mikor legutóbb mondtam neki,kiakadt,hogy neki elege van. Nekem nagyon fájt,amit tett ès nem volt képes meghallgatni sem engem,csak mondta a magáét,hogy neki mi baja van még velem (pl. Nem megyek minden egyes reggel oda megölelni, "ignorálom" /ami nem igaz,ő ignorált azelőtt hetekig/) így hát azzal váltunk el,hogy én bocsánatot kértem,mert nekem ő fontos,ő meg nem. Ettől függetlenül ő számomra egy nagyon fontos ember és nagyon szeretném,ha ennek vége lenne,csak nem tudom,hogy csináljam..



2019. ápr. 13. 23:29
 1/6 Thispain ***** válasza:
100%
A fiú nevetés közben valószínűleg a reakciódra kiváncsi, tehát lehet, hogy kedvel.
2019. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és mondd el neki, hogy szeretnéd tisztázni a dolgokat. Ha ellenkezne, igaz nem túl etikus, beállíthatod úgy, mintha nagyon szégyellnéd magad (ez lehet is így, de akkor sem csak a te hibád volt), hátha akkor enged. Te is mondd el a problémáidat normális hangnemben, ő is mondja el. Ne az legyen a cél, hogy ki fog győztesen kikerülni a vitából, az nem vezet semmire. Valószínűleg neked is engedned kell bizonyos dolgokban, de neki is illene. Ha fontos vagy neki, erőt vesz magán, és nem az egója lesz az első. Az nem tudom pontosan hogy volt, vagy ki miért kezdte el ignorálni a másikat, de nyomokban sem jelent ilyenkor megoldást, ha folytatod a másik hülyeségét, csak mert "ő megteheti, én is". Ez nem így működik, elsőként kommunikálni kell, hogy valami nem oké. Ha nagyon nem ért a szép szóból, csak akkor érdemes más eszközökhöz folyamodni.
2019. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor megbántott. Én bocsánatot kértem.

Ezeket te írtad.

Te házhoz jársz a pofonért? Az ilyen mértékű megaláztatás eltűrése miatt mindig beléd fog rúgni!

Több önérzetet, önbecsülést neked!

2019. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-as,lehet nem jól fogalmaztam meg,de nem azért kértem bocsánatot,mert megbántott,hanem amiket mondott,hogy azért haragszik még rám
2019. ápr. 14. 11:09
 5/6 A kérdező kommentje:
#1,ha nem veszekedtünk volna előtte,valószínűleg tuti erre gondoltam volna legelőször,de mivel nagyon mérges volt rám ő is meg én is rá,nem tudom,miért néz meg figyel folyamatosan
2019. ápr. 14. 11:11
 6/6 A kérdező kommentje:

#2,az ignorálásos témát már nem tudom így,melyikünk kezdte,mert mindketten mást állítunk,de egyébként pont azért vesztünk össze mert megkérdeztem,miért csinálja ezt,mi baja.

Egyébként köszönöm a tanácsot,ment a zöld kéz:D

2019. ápr. 14. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!