Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem egy sracba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy sracba akinek van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltunk egy nagyon jó buliba 2 barátnőmmel és ott volt egy srac aki ugyanolyan idős mint én és már kb 1 eve ismerjük egymást. Volt majdnem köztünk valami aztán mégse. De tegnap meg is beszeltuk hogy majd együtt bulizunk. Amikor táncoltunk nagyon hozzám simult meg minden, tapizott is mindenhol. Meg úgy nézett rám mintha együtt lennénk. Most mi legyen? Van baratnoje 2 hónapja. Beszélni akart velem de mennünk kellett és nem mondta el így. Én nagyon keveset ittam, ő sem ivott többet, teljesen jozan volt. Segítsetek!

2019. ápr. 14. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnője van. Hagyd.

+Tapizott. Tényleg szeretnél a barátnője helyében lenni?

Nem zavarna, ha a pasid eljárna bulizni, más lányokkal táncolna, hozzájuk simulna és olyan lenne velük, mintha együtt lennének? Gondolkozz már, az ilyet kerülni kell.

2019. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kollégának igaza van. Az ilyen nem érdemel figyelmet sem.
2019. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan zavarna. Nem is engedném buliba max velem. De ha szeretne a barátnőjét akkor nem menne vagy nem nyomulna rám. Szerintem érez valamit irántam meg fontos vagyok neki. Egyébként nem mindenkire nyomul rá sott senkire nem szokott
2019. ápr. 14. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pfff....xD

Kislány, ennyire buta nem lehetsz :D Max ürítő lyuknak kellenél neki, aztán eldobna. Ennyire ne legyél már naív.

2019. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!