Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért utasítottam el eddig az összes lányt?

Mindegyik lánnyal annyit flörtöltem, hogy a végén mindegyik megkérdezte, hogy nem-e lenne kedvem járni velük. Erre én mindig vmi nagyon béna indokkal kikosaraztam, pedig tényleg éreztem vmit irántuk.

Nem vagyok meleg mielőtt valaki felvetné ezt a gondolatot.

ápr. 15. 15:48  Privát üzenet  

A válaszok

Bocs, de ennyire hülye nem lehetsz, hogy elhajtod a bejövős csajokat. Meg sem érdemled őket, ha sürgősen nem változtatsz ezen a viselkedéseden.

Ugyan mára már tényleg baromira kiteljesedett az emancipáció, de azért egy lánynak még mindig ciki lehet, hogy Neki kell megkérdezni, hogy járnál-e vele, ráadásul még ki is kosarazod? Ha én lány lennék bevállalnám a barátnőim előtt, hogy megszivattál, de onnantól együttesen bosszút állnák rajtad. pl. olyanokkal, amit most itt te is feldobtál. Nem baj, ha nem igaz, ha sok lány mondja el fogják hinni, hogy meleg vagy, vagy impotens. Elég csak terjeszteni mondjuk Face-en, Instán vagy bárhol.

Szóval jól gondold meg. :-)))

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 15. 16:02 Privát üzenet
#1 wtf? Miért kellene alanyi jogon járnia egy lánnyal, aki felkéri erre? Talán nincs joga döntenie a saját kapcsolatai, vagy teste felett? Azért mert egy lány nedveseket álmod vele, még nem kaphat meg mindent és mindenkit. Én is utasítottam már el lányokat. Bosszút állni? Beteg vagy.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont ápr. 15. 16:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 Tudom nem vagyok komplett, de te sem vagy az.

# 3/8Időpont ápr. 15. 17:06 Privát üzenet
Volt már kapcsolatod? Nem lehet, hogy magától a kapcsolatban léttől félsz akár tudat alatt?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont ápr. 15. 17:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4 Végre egy rendes hozzászólás.

Eddig csak egy 3 napos kapcsolatom volt ami egyben az első is volt (második még nem is volt), de szakitottunk, mert még általános iskola második osztályban történt.

# 5/8Időpont ápr. 15. 18:25 Privát üzenet

Lehet csak félsz "elköteleződni"/"tartozni valakihez"?Vagy talán csak nem jöttek be annyira a lányok,hogy el tudd velük képzelni a járást(?).

Btw rosszul eshet a lányoknak,de szerintem nem lenne túl értelmes bosszút állni emiatt. 16/l

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont ápr. 15. 19:17 Privát üzenet

Nem tudok a kérdésedre választ adni.

Csak annyit tudok neked mondani hogy gratulálok! Hatalmas nagy lehetőségeket csesztél el. Persze mindenki hibázhat de sorozatosan elutasítani lányokat főleg úgy hogy neked is tetszenek az már valami nagy problémára utalhat. Én örülnék hogyha legalább egy lány hozzám szólna te pedig sorozatosan utasítod el őket.

Azt javaslom neked hogy hagyd el ezt a szokásodat minél hamarabb.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont ápr. 15. 19:31 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Félsz egy kapcsolattól, pont azért, mert még nem volt (a 3 napost ne számítsd annak). Ezen csak te tudsz változtatni. Nem mondom, hogy ugorj bele rögtön egy kapcsolatba, de csak az hozná rendbe a dolgot!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont tegnapelőtt 11:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért mondja le az összes lány a randit? .
Az összes lánynak egy rondaSág tetszik?
Miért van az hogy az összes nő a borostás, szőrös férfiállatra vágyik?
Miért van az, hogy az összes fiú ezt állítja, még sem így van?
Miért foglalt az összes 16-17-18 éves lány?
Az összes szép lány foglalt?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!