Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek ezt furcsálni fogja a csaj?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg,hogy kb. egy hónappal ezelőtt hajtottam egy csajra.Majd kb. egy hét után azt mondta nekem,hogy nincs túl az exén,még tetszik neki,bár én is szimpatikus vagyok neki.Ezt követően én ráhagytam a csajt,nem kerestem,max.kb heti kétszer.Azt gondoltam hagyok neki időt 'tovább lépésre'.

Szeretnék holnap elkezdeni beszélgetni vele,meg keresni nagyban a társaságát.Kérdésem az,hogy szerintetek nem fogja furcsának tartani,hogy kb. 3 hétig hanyagolom utána meg nagyon teperek érte?Szerintetek esélyes lehetek még egy ilyen második nekifutással?

Arra gondoltam,hogy holnap meg holnapután rengeteget foglalkozok vele,szerda délután meg elhívom valahova.pl.mozi. Szerintetek?Mi jöhet le ebből a csajnak?Furcsálná ezt az egészet?18/F



2019. ápr. 15. 19:07
 1/5 Petrovics Milán válasza:

Én nem vagyok annyira jártas ebben, de közelítsük meg ezt az ő szemszögéből.


Ha te ettől a vallomásától jó pár hétre békén hagytad az több mindent jelenthet neki:

- 1. Azt gondolja megbántott és ezért vonultál vissza hogy rendezd ezt magadban.

- 2. Úgy vélheti, hogy teret engedsz neki, hogy átgondolhassa.

- 3. Megilyedhet, lehet lemondottál róla.


Szerintem, próbáld neki elmondani vagy suggallni miért nem beszéltél vele. Más részt pedig próbálj nem túlságosan nyomulni. Mert lehet hogy bizarrnak érezné ezt a túlzott törődést. Bár ez attól is függ, ugye hogy tudja az korábban említett tartózkodás okát.


Remélem segíthettem. Örömmel várom a fejleményeket.

2019. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ,írom,ha lesznek:)

Ettől függetlenül továbbra is várom a véleményeket.

2019. ápr. 15. 19:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Na beszéltem vele,nem nézett át rajtam.Jó néven vette,hogy megkerestem .......(szerintem).Hamarabb engedték haza így suli után és nem tudtam se elkísérni,se elhívni meg semmi ilyesmi..szóval kevesebb lett annál,mint amit terveztem. Szerintetek holnap elhívjam valahova(mozi pl.?)?Igazából szeretnék vele sokat beszélgetni,meg ilyenek azért,hogy kisebb valószínűséggel mondjon nemet..de holnapi nap kivételével nincs más lehetőségem őt elhívni sehova..szerintetek mi legyen?egy hetet nem várhatok..az már sokára van..
2019. ápr. 16. 15:42
 4/5 anonim válasza:
Tedd meg. Ne hagyd veszni.
2019. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt ma suliban..nem tudtam tenni semmit.Most mi legyen szerintetek?Várjak jövőhét szerdáig ,és majd akkor vagy mi?
2019. ápr. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!