Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még a csúnyább fiúk is visszau...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a csúnyább fiúk is visszautasítanak. Akkor kiknél próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Volt olyan, akinek 3 foga is hiányzott. Mondom bszni rá, a személyisége érdekel. Erre elutasított. Aztán: Volt olyan is, akinek hullott a haja, valami baja volt. Az sem érdekelt. Ő is elutasított, pedig kedves voltam vele is. Aki meg jó pasi, az meg szóba sem áll velem! Senkit nem kaphatok meg. Pedig nekem mindegy, hogy hogy néz ki a fiú/férfi, csak ne kerüljön el madártávlatból... 17L
2019. ápr. 15. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Magad fejlesztésén próbálkozz. Mondanám hogy a belsőn, de az emberek többsége az leszarja a belsőt, neked meg mindegy ki csak pasi legyen. Szóval a külsődön változtass.
2019. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem felszínes pasi nem kell, szóval a külsőm marad. Nehogy már amiatt kelljek bárkinek is...
2019. ápr. 15. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
En nem utasitanalak el
2019. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nehogy már úgy menj oda egy fiúhoz hogy zsíros a hajad, szakadt a ruhád és napok óta nem fürdesz. Én értem hogy azt akarod hogy a belsőd szeressék, de ha külsőleg nem vagy szimpatikus és vonzó a fiúnak már az elején akkor le van sz*rva a belsőd. Az első benyomás a külsőd lesz akármit szeretnél.
2019. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A higiénia megvan. Egy szóval sem mondtam, hogy hajléktalan vagyok, vagy hogy nem adok magamra. Csak nem akarom, hogy azért legyen valaki oda értem, mert másnak adom ki magamat.
2019. ápr. 15. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a kor nem zavar én értékelnélek.

Nagyon is.

2019. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kort nem veszem figyelembe. :)
2019. ápr. 15. 22:34
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Nincs veled semmi baj, csak rossz helyen próbálkozol. Sajnos a legtöbb fiú tényleg csak arra megy rá, hogy legyen valakije. Te jobbat érdemelsz. De csak azért ne keress, hogy legyen. A legváratlanabb helyzetben fog felbukkanni az aki igazán szeret téged. Velem se foglalkoznak a lányok, de nem csinálok nagy ügyet belőle. Csak azért ne legyen valaki, hogy legyen. Majd jön az igazi, a legváratlanabb helyzetben :)
2019. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, legyen igazad. :)
2019. ápr. 16. 08:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell a külsődön változtatni, főleg, ha elégedett vagy magaddal, mert aki szeret, az úgy fog szeretni, ahogy vagy. Legyél önmagad. Ha nem találsz normális pasit, akkor rossz helyen keresgélsz.
2019. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!