Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy hogy megértsem a mai lányokat vagy mit tegyek hogy ne egy kirakatlánnyal járjak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, Budapesten élek és még nem találtam meg az igazit. 2012-ben volt az első szerelem amit könnyen ki tudtam építeni, és de 2013 óta nincs barátnőm és leginkább azt veszem észre, hogy hogy nehezemre esett csajozni. Nem szeretem a mai világot, és a mai lányokat se, aki csak a pénzre megy.

Nem vagyok bulizós típus, ezért nem szeretek buliba járni.


Mit tegyek, hogy hogy egy olyan lánnyal hozzon össze a sors, hogy aki nem megy a pénzemre, hogy tervei vannak, és nem húzza az időt amikor kapcsolatban lennék vele.?



2019. ápr. 17. 02:10
 1/4 anonim válasza:
100%

Gyakorira írsz ilyet? Ilyen válaszokat szoktak adni, h ne légy ronda, legyen pénzed, stb.


1. Ne általánosíts.

2. Ápolt, igényes legyél.

3. Legyen olyan hobbid/munkahelyed, ahol hölgyek is vannak.

4. Beszélgess velük. Ne nyomulj, csak beszélgess. Ha lesz pár hölgy barátod, haverod, már előrébb leszel, ugyanis nekik is vannak barátnői, ha látják, hogy rendes vagy, esetleg megkérdezheted őket, ismernek-e valakit.


Vagy, ha a klasszikus út nem akaródzik, ott a netes/mobilos társkereső.

2019. ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a "mai lányokat" nem fogod megérteni, ugyanis nem egyformán gondokodnak, mindegyik másmilyen.

Másodszor ha ilyet le tudsz írni " Nem szeretem a mai világot, és a mai lányokat se, aki csak a pénzre megy.", akkor nem ártana elgondoldni azon, miért vagy ilyen felszínes és elöítéletes.

Harmadszor a lányok/nök nem másabbak, mint a férfiak, ugyanúgy kell velük beszélgetni, és ha nem "csajozni" akarsz, hanem normálisan viselkedsz, sokkal több esélyed lesz.


Emellett fontos, hogy igényes, ápolt legyél (ez alatt nem a legdivatosabb ruha/cipömárkák értendök, hanem föleg a tisztaság), legyél tájékozott, müvelt, azaz lehessen veled valamiröl beszélni is.

Ha meg úgy állsz hozzá, hoyg a pénzedre mennek csak, akkor elöször a fejedben kellene rendet rakni, mert ilyen kiindulási alappal kizárt, hogy valami értelmes lehessen egy ismerkedésböl.

2019. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Jókor kell lenni jó helyen, akadnak még intelligens jól kinéző tanult lányok csak hát nagyítóval kell őket keresni. Akiknek pedig csak a veleszületett lyukuk életük legnagyobb eredménye azokra nem érdemes időt és pénzt pocsékolni.
2019. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
22 évesen szégyen ezt a kérdést feltenni. Nem a mai lányokat kell megérteni, hanem találni valakit magad mellé. Ha nem akarsz kirakatlányt, akkor ne azt keress. Ez nem tű a szénakazalban. Rossz helyen keresgélsz.
2019. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!