Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma este talizok a sráccal, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este talizok a sráccal, és tegnap csináltam egy hülyeséget. Kinyomkodtam a pattanásaimat. Az orromon az a nagyon nagy begyulladt és most van ott egy nagy seb szerűség. Így is tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nemtudom. Figyu, ha rendes pasi, akkor tuti nem fogja zavarni :)

Ha meg kiakad rajta, meg ha így bem kellesz neki, akkor legalább elárulta, hogy mekkora s*gfej :D

2019. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Hát én megpróbálnám a lehető leghamarabb befejezni a randit a srác helyében, bár attól is függne mennyire vagyok kanos, előfordul mikor csak az input számít.
2019. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Kenj rá alapozót
2019. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha tetszel neki, akkor így is tetszeni fogsz. Ha így már nem tetszel neki, akkor sincs gond, mert legalább tudod, kivel van dolgod és jobb is, ha kiderül, hogy egy sheggfej. Lásd #2-es.
2019. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Undi. Hiába mondják, hogy nem!

Első talin csak a külső számít, minden más hazugság!

Meglát és 5perc múlva tudja is akar e tőled valamit vagy sosem!


Ha ragyás, undorító fejjel mész biztos, hogy nem fogod érdekelni.

A későbbiekben, egy párkapcsolatban teljesen más, ha nem épp az előnyös oldaláról látjuk a párunkat mint első randin!


Ha az alapozó sem segít, mond le a talit és várj pár napot. Addig kenegesd aloe verával.

2019. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!