Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol lehet minél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol lehet minél gyorsabban felszedni egy csajt?

Figyelt kérdés
(Akár kapcsolatra, akár futókalandra) 20/F Nincs már barátnőm évek óta, neten nem tudok velük semmire jutni, csak 1 ideig beszélünk mindig. Élőben szeretnék valamit elérni már, de egyedük nem tudok elindulni annyira. Nagy városról van szó, sok hely van erre.

2019. ápr. 20. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Így sehogy:)) Szerintem túlságosan is kívánod, és több mint valószínű nyomulos vagy (még ha nem is veszed észre),szóval ez így nem fog működni, senkivel sem akinek van egy csepp esze. Nem mennek olyan gyorsan a dolgok normális esetben, és minél jobban erőlteted,annál nagyobb az esélye,hogy későn találsz valakit.
2019. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sokféleképp, van aki két szép szóra is ágyba megy, van akinek le is kell perkálni valamit. Helyfüggő.
2019. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyvarosban milyen helyeken vannak kifejezetten ismerkedes celjabol lanyok? Ez a lenyege a kerdesemnek meg hogy hogyan szedjem fel oket, erre valaszoljatok legyszi
2019. ápr. 20. 12:31
 4/7 anonim válasza:

Jézusom...

Menjél bulikba

Éjszakai klubbokba, ahol táncolnak az emberek

2019. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is ez a két szó ugrott be; így sehogy! A csajok messziről megérzik, hogy neked mindegy ki, csak legyen valaki. Ez így nem fog működni. Csajozni nem zért kell, hogy kegyen valakid, hanem amikor megtetszik valaki, és úgy érzed, CSAK Ő kell neked, akkor kell rámozdulni.
2019. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. kommentelő, nem éppen erre gondoltam hogy igazi meg szerelem, a te kommented alapján már 2.nap kérhetném is meg a kezét. A lényeg hogy valamilyen csajt szerezni random bárhol, amiből majd lesz valami valamelyik irányba(nem pr*stira gondoltam az egész alatt)
2019. ápr. 21. 16:16
 7/7 anonim válasza:
Pesti vagy?
2019. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!