Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? (Kicsit komplikált helyzet)

Figyelt kérdés

Én külföldre költöztem nem is annyira régen. A nyelvtudásom kb B1 és B2 között van. Az iskolámban gyakorlatilag alig vannak lányok (szemléltetés képpen: 30 gyerekből 4 lány), illetve az osztálytársak nem járnak el semmilyen buliba vagy egyáltalán bárhova (egész nap csak kockulnak). Mivel nem rég vagyok csak itt nagyon sok helyet nem ismerek. Egész nap itthon ülök és nem nagyon tudok kijárni bárhova. lányokkal buszon sokat szemezgetek, de még nem jutottam el oda, hogy odamenjek bárkihez. Sokszor úgy érzem, hogy kéne nekem egy barátnő, de nem tudom hol tudnék megismerni lányokat. A magyar haverjaim közül gyak. mindenkinek volt vagy van barátnője. Szerintetek mit tegyek?

Viszonylag magas, kicsivel jobb mint átlagos kinézetű és nagyon odafigyelő személyiség vagyok (bocsi ha ez a leirás nagyképűnek tűnik).


16F



2019. ápr. 20. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Figyelj,ha a buszon meglátsz valakit,aki megtetszik,menj oda hozzá,és kezd el vele beszélgetni!Legalább történik valami a sulin kívül,és nem unatkozol egész nap!Az iskolában ninvsenek olyan lányok,akik tetszenének?Ha vannak,menj oda hozzájuk beszélgetni!Nem harapnak a lányoksem,sőt,ha igaz amiket leirtál,és szimpatikusnak tartanak,örülni fognak hogy oda mentél hozzájuk,és hidd el,nem fognak ignorálni!😃Ha viszont kapcsolatot szeretnél,biztos van fiataloknak kitalált szakkör,vagy bármi ahol a lányok és a fiúk együtt vannak,(csoportokban).Érdemes oda is benézni,és bátran oda menni lányokhoz (is) beszélgetni!Haverokat is találhatsz ott!Hajrá,szurkolok!
2019. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztm nincs nehéz dolgod, gyakorlatilag bármelyik lányhoz odamehetsz, megmondod neki h most költöztél ide, megkérdezed h mi hol van, aztán ba vevő rá akkor úgyis körbevezet
2019. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!