Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki tud ajánlani jó netes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud ajánlani jó netes társkeresőt? 19/f

Figyelt kérdés
Eléggé rosszak a tapasztalataim miután letöltöttem nagy reményekkel a Tindert.Mielött neki ugrok ilyeneknek hogy Badoo,Twoo érdekelne a tapasztalaitok,véleményeitek.Tudtok ajánlani valamit? App,fórum esetleg ez az oldal,bármi ami bevált.😁

2019. ápr. 21. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Netes társkeresőn, férfiként, átlagos vagy az alatti külsővel kb semmi esélyed nincs. De még átlagon felülivel sincs túl sok, kivéve, ha topmodell alkatú vagy.

Eleve a lányok többsége, főleg a fiatalabb korosztály, poénból vagy csak barátok szerzésére használják a társkeresőket (tudom, ne kérdezd miért keresnek barátokat egy társkereső appon, szerintem is idiótaság), esetleg azért hogy röhögjenek egy jót a barinőkkel ahogy elemezgetik a palikat.


Pár évig használtam társkereső appokat, többet is, és tapasztalatból mondom, hogy sok reményt ne fűzz hozzá, ha nem vagy tízes skálán legalább kilences külsőleg (lányok, nem kell a hülye szöveg hogy a belső számít, társkeresőn amúgyis a képek alapján ítélnek az emberek).


Szóval én azt javasolnám inkább élőben próbálj ismerkedni, de ha már mindenképp társkereső kell, és a Tindert próbáltad már, akkor én a Badoot javasolnám. Bár szerintem a jelenleg "felkapott" társkereső appok közül még a Tinder a legigényesebb, ha nem jött be, akkor a Badoo talán be fog.

2019. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Badoo-t használtam, ott ismertem meg a mostani barátnőmet, elöszőr hülyített, de minden nap visszaírt és egy idő után feltettem a kérdést, hogy talizzunk, és az után egymásba szerettünk!Most ott tartunk, hogy itt fog aludni nálam!Szóval csak próbálkozni kell😊 22/F
2019. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez egy elég jó társkereső :DDDD ;)
2019. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Badoon ismertem meg a szerelmemet 😁 az ugaz hogy nem vagyunk együtt, mert kicsit máshogy alakultak a dolgok 😅 de a beszélőviszony megvan, sőt a mai napig ő nekem az egyetlen 😋 az igaz hogy sok a flegma és aki még csak el sem olvassa, nemhogy legalább elolvasná 🙄 de hol nem? 😅 Minden esetre nagyon sok aranyos lány is van 😉 majd sok sikert 😁
2019. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!