Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19F ha Komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19F ha Komoly kapcsolatot keresek hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Volt több kapcsolatom is, a leghosszabb egy év volt szóval kíméljetek meg a "40 évesen is szűz leszel" szövegtől:D

Élőben szeretnék igazából ismerkedni, de jelenleg sem időm,sem energiám ezt nem igazán engedi.

Tinder: na igen, maradjunk annyiban hogy számomra már lejárt lemez, persze persze de vannak komoly lányok is.... lassan egy éve fenn vagyok de eddig szerintem egy kezemen megszámolhattam volna őket:D



2019. ápr. 21. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Bárhol, járj nyitott szemmel ismerkedj mert a mert nincs a homlokunkra írva hogy komolyak vagyunk.

16L

2019. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen a tinder, ott nem sok mindent talál az ember. :D

Nem tudom milyen típus vagy, szerintem járj el bulizni meg programozni a városba. Ha a sport érdekel akkor azzal kapcsolatban ha az irodalom akkor felolvasóestre. :) Vagy csak egyszerűen szállj fel egy közéekedési eszközre és random császkálj, hátha közbejön egy szimpi lány. :) Most hirtelen más nem jut eszembe.

18/L

2019. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boltban, buszon, a konditeremben, az utcan, barban, az egyetemen, muzeumban, barhol!
2019. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Írj ha gondolod. 21L
2019. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet :D

Ha Budapesti vagy és szeretsz társasozni, akkor a Játszóház projektet ajánlanám, ott viszonylag könnyű ismerkedni, rögtön van közös téma,...

20L

2019. júl. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen az tenyleg jó, sokszor voltam mar:D
2019. júl. 28. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mágiával segítek,ha még van rá igény. Nem fizetős,nyugi.
2020. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!