Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegeden van esély normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden van esély normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, kisvarosi, semmi lehetosegem sracokkal ismerkedni, es jovore szeretnék Szegedre jelentkezni, remelem sikerul feljutni, es annyit szeretnék kerdezni, hogy ott lehet normális sracokkal talalkozni? Könnyebb az ismerkedés gondolom? barmi johet a temaval kapcsolatban:) elore is koszoonom
2019. ápr. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem gondolnám hogy ez helytől függ, de te tudod.
2019. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szeged egy viszonylag nagy város és az egyetem miatt kultúrált, iskolázott is. Simán.
2019. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Gimnáziumban is vagyunk már páran akik normális kapcsolatot szeretnének (mondjuk lehet, hogy én vagyok szűk látókörű és a pár helyett a jónéhány pontosabban leírja a helyzetet). De egyetemre pedig még inkább megválogatják az embereket és addigra még érettebbek lesznek.

Remélem segítettem.

2019. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kicsit megnyugtatott:)
2019. ápr. 22. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Annyi, hogy sikerült feljutni, illetve sikerült normális srácokkal megismerkedned? :) Szeged sosem okoz csalódást.Varj,kisvarosi vagy, írtad. Ugye nem pont makói vagy? XD Akkor átérzem a helyzeted.
2020. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!