Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nincs értékrendjük a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Ennyire nincs értékrendjük a tizenéves lányoknak?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán kint voltam haveri társasággal plusz ott volt két 14-15 éves csaj. Az egyiknek mindenféle fogadásból (meg gondolom kanosak voltak [azok is ilyen 15-16 körüliek]) elkezdték csapkodni a seggét. Nekem ez alapból nem tetszik. Szerintem ebben a korban már ilyet nem illene cisnálni. De engem igazán az lepett meg, hogy a csaj fájlalta a seggét, de azért kicsit röhögött meg nem lépett fel komolyabban. Ez tetszik nekik? Vagy ennyire nem foglalkoznak azzal, hogy mások mit cisnálnak velük? Nincs belső értékük?

2019. ápr. 22. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Mit foglalkozol vele, addig örülj, míg nem a te seggedet csapkodják
2019. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Aha, két lányt láttál, de az összes tizenéves lánynak nincs értékrendje. Ok.


Nem kell ennyire kiakadni hülyéskedés miatt. Mi is csapkodtuk egymás fenekét barátnőimmel, mert hülyéskedtünk. Ettől még nem vesznek el a belső értékeik wtf

2019. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szituáció, ember és kapcsolati állapot függő (meg még rengeteg minden befolyásolhatja ezt), hogy ki hogyan viszonyul ezekre. Szerintem általánosságban elmondható, hogy a legtöbb lány azért nem ilyen, és nem így reagál. Van aki kicsit ribizlisebb, könnyebben benne van ezekben és kevésbé zavarja. Ez mindaddig rendben is van, amíg nincsen kapcsolatban. :D
2019. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
persze általánosíts csak
2019. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ennyire nincs, és ez csak negatív irányba fog változni.
2019. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amíg ezt poénbol teszik nincs gáz. Van egy barátnőm akivel mindíg csapkodjuk egymás seggét (természetesen viccből) de ettől függetlenül mindkettőnknek van normális értékrendje. Nekünk ez egymás között normális, de ha más tenné ezt, az már nem lenne az.

14/L

2019. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért általánosítok mert minden lányban a hülyegyereket látom. Legyen ez a korosztályom. Legyen ez fiatalabb. Az idősebbek mintha értelmesebbek lennének. És ezt nem lányok csinálták egymás közt. Hanem a fiúk a lányoknak. És már fájt a csaj segge, de azért röhögött.
2019. ápr. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!