Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet még nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még nála esélyem ezek után?

Figyelt kérdés
Udvaroltam egy csajnak,még március közepe környékén.Elhívtam kávézni,el is jött.Mellesleg tök jót beszélgettünk azokban a napokban amikor még nyomultam rá.Mondtam,hogy tetszik nekem meg minden ,és azt mondta aranyos vagyok,meg szimpi meg ilyenek,csak nincsen túl az exén teljesen.Úgy gondoltam hagyok neki időt,ezért nem nyomultam rá egyfolytában,csak néha kerestem..viszont az utóbbi időben nagyon elhanyagoltam..kb.heti egyszer kerestem meg az elmúlt hetekben.Amúgy ha látom a folyosón akkor nagyokat köszön,meg mosolyog is néha.De ennyi per pillanat. Szerintetek,ha holnaptól elkezdek hajtani rá az úgy oké?Nem furcsálja szerintetek,hogy hanyagolom aztán meg na.Ha mindent beleadok,és mondom,hogy tényleg ez volt az oka annak,hogy ritkán kerestem,mert nem akartam 'pótlékká' válni,meg nem akartam őt úgy környékezni,hogy még nincs túl valakin......Akkor lehet még ebből valami?Szeretnék hétvégén elmenni vele valamerre,nem tudom furcsálná-e ezt.. Szerintetek? 18/F

2019. ápr. 25. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha elhiszi, hogy azért nem nyomultál, hogy időt hagyj neki, az még plusz pont is lehet.
2019. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálkozhatsz újra. Csak ne legyél nagyon nyomulós és levakarhatatlan, mert akkor unszimpivá válhatsz a szemében. Meg az is fontos, hogy mennyit volt együtt az exével. Ha elég sokáig, akkor lehet, hogy nem volt elég még neki ennyi idő, úgyhogy csak finoman. De hajrá:)
2019. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!