Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem tudok pasit találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok pasit találni?

Figyelt kérdés

Hátközépig erő szőkésbarna hajam van, kékeszöld szemem, hosszú szempilláim és nem vagyok duci, sem túlzottan vékony, tehát összességében szerintem nem vagyok csúnya (ez most nagyon egománul hangzott, de nem annak szántam). Kedves, vidám személyiség vagyok, tudok komolyan beszélgetni ugyanakkor nagyon sokat tudok röhögni is. Szerintem okos és megértő is vagyok. Tehát nem értem, hogy mért nem lehet egy kapcsolatom végre.

Kérlek ne írjatok leszóló, fikázó, "neked most a tanulásra kéne koncentrálnod" üzeneteket, mert tényleg kétségbe vagyok esve hogy mit csinálhatok rosszul (16/L)



2019. ápr. 30. 23:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%

Ha megnyugtatlak vele,enis hasonlo problemaval kuzdok,szoval ha van kedved szivesen elbeszelgethetunk errol privatban is akar.

16/F

2019. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha pl hiszel a sorsban, meg előre elrendelésben, hogy kiket és milyen formában sodor eléd az utadba az élet; na szal akkor mert még nem jött el az ideje.

Másik verzió: te még nem figyeltél fel senkire; vagy még senki nem figyelt fel rád, de ez nem is jelenti azt, hogy nem is fog.

2019. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem bejonnel
2019. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is, de hát a lányom lehetnél.
2019. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a személyiségeddel van baj. Örülnék ilyen barátnőnek.
2019. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Azt is írd le, te milyen fiút szeretnél? Külső/belső. Addig nem írok neked. 19/f
2019. máj. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Egy apróságot kihagytál: keresel is pasit?
2019. máj. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kezdeményezel beszélgetést, más beszél hozzád te meg csak válaszólsz, én ezt gondolom. Röviden, unalmas vagy. Én az olyan nőktől a falra mászok. Akkor érne meg ilyen csajt felszedni ha 10/10 lenne! 18/F
2019. máj. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg a veled egykorú srácok nem elég érettek még egy komolyabb párkapcsolatra. Ilyenkor egy dolog érdekli őket a lányokkal kapcsolatban és az nem a két szép szemetek :D
2019. máj. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi még nem jelent semmit, simán lehetsz totál csúnya is.
2019. máj. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!