Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nagyok lennének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nagyok lennének ezek az elvárások?

Figyelt kérdés

Csak mert sokak szerint igen, tekintve hogy nem vagyok egy helyes srác.


1. Legyen a lány nagyjából velem egykorú 16 a legalja az alá nem mennék (én 19 vagyok).


2. Legyen igényes, mármint a szó klasszikus értelmében legyen ápolt stb...


3. Tudjunk egymással úgy beszélgetni mintha mondjuk a legjobb barátommal beszélgetnék.


4. Legyen művelt, intelligens, jó ez annyira nem fontos hogy példáúl vágja a történelmet úgy mint én mivel én nagyon szeretem, csak úgy értem ezt hogyha mondjuk felhozok egy komolyabb témát akkor ne csak nézzen mint a borjú az új kapura.


A külsőről szándékosan nem írtam, mert nekem már tetszett ugyanúgy nagyon vékony lány mint ducibb vagy átlagos testalaktú, tetszett ugyanúgy szögeletessb arcvonásokkal rendelkező ahogy kerekebekkel i, szóval a lényeg az hogy vagy megfog egy lány vagy nem, nincs külsőre "esetem".



2019. máj. 1. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagy elvárások csak keresgélj előbb vagy utóbb tuti találsz majd valakit.
2019. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem nagyok az elvárásaid én pl ilyen lány vagyok (nem akarom magam fényzeni vagy ilyenek)

16L

2019. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Azt mondanám átlagos, ami az elvárásokat illeti. Hát haver keresgélj, jobbat nem tehetsz.
2019. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem nagy elvárások, csak éppen nem akarsz buta lánnyal lenni, ami érthető + nem egy hetes kapcsolatban lennél.
2019. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod :D
2019. máj. 1. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok.

De nekem kicsit mas elvarasaim vannak.

2019. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Hello! Ilyen lányt soha nem fogsz találni. Olyan lány nincs, akivel úgy tudsz beszélgetni, mint a legjobbal barátoddal.

A lányoknak alapból a legjobb barát mást jelent, mint a fiúnak a legjobb barát.

2019. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat.. keresgélj! De ezek szerintem alapok.
2019. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Ne gombhoz keresd a kabátot, kérdező. Ne az elvárások alapján keresgélj, hanem keresgélj, aztán amikor úgy érzed, hogy enélkül a csaj nélkül nem tudsz létezni, vedd elő a kompromisszumkészségedet.
2019. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Semdor ***** válasza:
69%

Tök normális elvárások. Ezek alá én sem adok.

17L

2019. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!