Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már elhívtam kétszer is, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elhívtam kétszer is, de azt mondta nem ér rá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Priviben leírom a részleteket annak aki segítene:).18/F

2019. máj. 2. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
V nem ér rá,v nem akar tőled semmit!
2019. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Pont ez a 2 opció van első.Idáig eljutottam magamtól is.A kérdés az lenne 2 közül melyik..jó,akkor inkább kiírom ide.Megpróbálom a lehető legtömörebben,és leglényegretörőbben leírni a dolgot ahogy csak tudom.


Volt egy csaj,évfolyamtárs.Március környékén bepróbálkoztam nála.Azt mondta még nincs túl az exén,bár én is szimpatikus vagyok neki..gondolom oké,hagyok neki..elkezdtem ritkábban keresni,majd az elmúlt 1-2 hétben újra elkezdtem beszélgetni vele..múlthét pénteken elhívtam cukrászdába(szombat délutánra),azt mondta színházi fellépése van.Jó,ezt úgy ahogy van elhittem neki..fontos a bizalom,ám legyen. Ma is elhívtam,hogy hétvégén(szombaton)eljönne e..mire a válasz az,hogy szombaton a nagyszüleinél fog aludni.(akik egy másik településen laknak elvileg 3-6 km-re tőlünk). Én amikor mondta,hogy megint nem jó már egyből a legrosszabbra gondoltam.Amúgy ez a 2 indok egész jó,szóval nem átlátszóak.Szerintetek?Kamu,hogy ilyen elfoglaltságai vannak?(én szeretnék neki hinni,csak más akiben anno megbíztam vert már át ezzel.)

2019. máj. 2. 19:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most nincs meg a bizalom, mi lenne ha összejönnél vele??

Lehet rosszul látom, de szerintem nem ő a neked való. Mármint oké, biztos szereted őt. De ha valakit igazán, teljes mértékben szeretsz, akkor ilyenen nem filózol, hanem cselekszel. Lehet nagy esés lesz, de tanulsz valamit, és az önbizalmad is nőni fog.

2019. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valaki mást aki megbecsül.
2019. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretnéd, és megpróbálod még 1x, akkor kérdezd meg hogy mikor ér rá, de sztem kerülni fogja ezt a témát vagy nem fog válaszolni.
2019. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Holnap találkozni fogok fele gimiben.Szerintetek mit csináljak?Nagyon kell nekem,nagyon bejön..
2019. máj. 2. 21:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Nehéz elolvasni az előző választ?
2019. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó igaz..leírták már..csak na.Részletesebben akartam infót kapni.Pl.nem ciki e az,ha már egyből arra napra elhívom?Mert holnap péntek..és péntekről nem mondott semmit,hogy az valami miatt ne lenne jó..szerintetek elhívjam holnap reggel aznap délutánra?
2019. máj. 2. 23:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle h neki mikor jó!V h egyáltalan el e akar vld menni!
2019. máj. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Úgy kérdezd, hogy szeretnél-e találkozni, ha igent mond, akkor azt kérdezd meg, hogy neki mikor jó? Ha ő mond időpontot, nem mondhatja, hogy nem ér rá.
2019. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!