Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek népszerűbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek népszerűbb Tinderen?

Figyelt kérdés

Csak képet töltöttem fel de szinte nem is húznak jobbra...

Mit tehetnék ezellen hogy több match legyen?

Aki használja hogy csinálja?

Köszönöm a válaszokat

19/f


2019. máj. 2. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Legyél helyesebb
2019. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát de tényleg.. :D Írj egy kicsit magadról, mi a hobbid, mit dolgozol / sulin mit tanulsz, milyen zene műfajokat szeretsz, filmeket, van -e kiemelkedően kedvenc sorozatod vagy ilyesmi, meg tegyél fel előnyös képeket magadról. Ennél sokkal többet nem tehetsz.
2019. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölösleges ez az írás, meg hobbik. Tinderen vagy helyes vagy, vagy nem, ennyi. Én nekem 0 bioval, és egy mondatos bioval is ugyanannyira sok matchem van. Egy barátom már letesztelte ezt. Ő átlagos kinezetu, és egy jó bioval sem lett annyi matchje mint nekem. Ami talán tud segíteni, hogy olyan képeket raksz ki amik egyfajta pozitív bemyomást, és jó kisugárzást mutat. Gondolj bele csomó kretén tükörfotókat rak ki, de te rakj ki hogy például éppen egy barátoddal iszogatsz, vagy a hobbidaz csinálod. Ez nagyon tud imponálni a nőknek és egy sokkal jobb, vonzóbb benyomást kelt rólad.
2019. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutyás képek. A kiskutyás képek tuti befutók.


Egyetértek a 3assal,jól leírt mindent, csak ki szerettem volna egészíteni a kiskutyákkal. (De tényleg)

2019. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

-Megfelelő leírással tudsz javítani egy kicsit a helyzeteden.


Legyen kreatív, vicces és egyfajta státuszt mutasson, de nem tűnjön úgy hogy túlságosan erősen próbálkozol.


Nekem pl.: a leírásomban fel soroltam 4 humoros okot, hogy mért érdemes a mérnökökkel kikezdeni és sokan írták már hogy nagyon tetszik nekik a BIOm.


-A kicsivel nehezebb, de hatékonyabb meg hogy legyenek normális képeid.


-Csak azokat húzd jobbra akik tényleg tetszenek, mert mi értelme matchelni ha nem írsz rá vagy nem válaszolsz a másiknak.


Plusz a tinder nem mutatja meg mindenkinek a profilodat akit jobbra húzol, de azoknak nem akiket jobbra húzol... így nagyobb esélyel matchelsz olyannak aki tényleg tetszik...

2019. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!