Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen lánnyal foglalko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen lánnyal foglalkozni szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik külsőre de vissza sem ír instán és valóságban sem köszön hiába köszönök neki. Igaz én is csak netről ismerem hiába 1 városban lakunk. Annyit kell róla tudni, hogy 4 ezer követője van és szinte vetkőzik a lájkokért, néhány képén 500-600 lájk van :(

Nem lehet ilyen lányt megszelídíteni, lemondjon az instáról és végre legyen aki reggel mellette ébred s fülébe súgja, hogy szeretlek kedvesem? 17 éves a csaj, én 19.



2019. máj. 4. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez már az idióta kategória, felejtős. Nálam legalább is.
2019. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

ilyen lánnyal tényleg nem érdemes foglalozni, gondolj bele hogy akkor majd mi fog rád várni, ha mégis összejössz vele. Megcsal amikor tud az ilyen, és ilyenkor sirnak a férfiak hogy akkor ezt most miért kapta és hogy akkor most minden lány ilyen és ez idegesitő.

A te érdekedbe mondom, hogy az ilyet akármennyire is tetszik hanyagold.

Bunkó, sokakkal utálatos és azt hiszi hogy ő a világ legszebbje meg nem is áll le beszélgtni csak egy külső emberrel.

Nah...szerinted megéri?

2019. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Felejtsd el, ez egy r.banc.
2019. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Ez hogy függ össze? Miért kell lemondania az instáról, hogy barátja legyen és valaki reggel mellette ébredjen és akár ezt is mondja neki? Nem értelek haver

Igen, mondj le róla ha nem viszonozza a közeledésedet

2019. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én érzem magam rosszul.

Én biztos nem foglalkoznék olyan csesznye ri*ban*cal, aki még fiatalabb is nálam. Kis szharos maszturbáljon a likejaira. xd

2019. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt barátnőm én is kb beleőrülök, de nem azért mert tetszik valaki hanem mert tudom hogy nekem sosem lesz senkim. De mivel a legtöbb lány ilyen amit leírtál, alulöltözött vágott pólóba meg ilyesmik, hát ilyenek nem is kellenek.. A visszahúzódó aranyos lányok is csak az izmos gyökerekre buknak.. Igen vágom ezt amit a végén mondtál, 18 éves vagyok és mindig én is erre vágytam hogy legyen kivel lenni viszont szeretni stb, de tudom hogy ez Lehetetlen. Ezeket nem lehet megszeliditeni, csak legyen sok követő, legyen szép kis vékony anorexiás alakja és legyenek oda érte a fiuk. Hát nekem eleve nem kéne olyan aki fiuzgatott már, nem hogy még a testét rakja fel a netre akármilyen formába... Szerintem felejtsd el, ha ilyen lenéző nyomoronc hogy még nem is köszön, az ilyenek remélem magányosan és egyedül fognak meghalni olyan szenvedésbe amit én a 18 évem alatt kaptam!
2019. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Buta! Like-ért vetkőzni nagyon nagyon irtó gáz.

Gondolj bele később ha idősebb lesz és mar annyira nem szép milyen munkahelyen nézik el neki, hogy anno vetkőzött a neten. Egy bankban, kormány hivatalban stb ez kizáró ok... bár gondolom 40evesen kasszázni fog egy Coop-ban ennyi ésszel

2019. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!