Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek? Nektek imponál az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Nektek imponál az, ha egy pasi harcol értetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy visszautasítottátok pl. a személyisége miatt,vagy inkább úgy írom,hogy elsőre nem jött be a viselkedése.Visszautasítottátok,nem mentetek el vele sehová amikor hívott meg ilyenek..de aztán a pasi küzdött értetek,sokat foglalkozott veletek,és tényleg normális emberről van szó akkor adnátok neki később esélyt annak ellenére,hogy elsőre elhajtottátok?18/F

2019. máj. 5. 02:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2019. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Bizonyára azért utasított el, mert nem tetszel neki. Lehet, hogy később majd egyszer talán ő is kedvelni fog téged, de a jelek szerint most nem. Szerintem hagyd, mert ahogy leírad nagyon nyomulsz rá és a lányok nem szeretik ezt. Felesleges "zaklatni", ha már először megmondta, hogy nem vagy pálya. Inkább örülj, hogy nem utána utasított el, hogy hetekig/hónapokig játszotta az eszét, hogy neki is bejössz..
2019. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit mondjak. Kiartással ugyan mindent el lehet érni, de kérdés, hogy érdemes-e?

Két esetet említek. 16 éves koromban fél évig jártam egy 18 éves lány, a gimi örökös szépségkirálynőjének a nyakára, pedig mind ő, mind az anyja megmondta, hogy nincs esélyem. Lett. Egy évig jártunk, egy évig irigykedett rám a város férfilakossága. Egy év után is én léptem le, mert rühelltem, hogy minden a szépségéről szól, és hogy reggelente addig nem is volt hajlandó a szemem elé kerülni, amíg ki nem készítette magát. A másik eset a lányom. Évtizedek óta van egy párja, aki iránt sohasem tudott olyan eget rengető szerelmet érezni, de a srác kitartása meghozta a gyümölcsét. Mint mondtam, azóta is egy párt alkotnak, de a lányom részéről még mindig csak langyos a dolog. 25 év alatt sem tudta elérni a fiú (a világ legnormálisabb pasija), hogy igazán szerelmes legyen bele.

Mint látod, a két történet, bár mindkettő sikerrel zárult, más eredményt hozott. Neked kell tehát eldöntened, hogy érdemesnek ítéled-e a helyzetet a küzdelemre.

2019. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van,én is így látom ezt Miquel.Igazából az én elméletem az,hogy a nemek 50%ból visszautasítás után lehet még kapcsolat,ha a pasi kitartó.Viszont,hogy megéri e nem tudom.Amúgy nem tudom lehetnek e még kérdéseim feléd?
2019. máj. 6. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd elő. Erre való ez az oldal.
2019. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%
Szerintem nagyon vonzó egy lány számára ha küzdését érte.
2019. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*küzdesz
2019. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen :) Látszódjon h férfi. Ha bármiben tudok segíteni csk írj!



L

2019. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
~Ha el akarsz hagyni hagyj el, aztán annyi~
2019. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!