Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdekelnek még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek még annyira a fiuk? 16/L

Figyelt kérdés
A korombeliek, osztársaim,barátaim folyton a fiukról dumálnak és pontozzák kinézet alapján :/. Én vagyok a selejt vagy ez normális h még nem érdekelnek a fiuk? Volt pár plátói szerelmem(meg viszonzott is de az nem lényeg😅) is de valahogy ha meg is tetszik egy fiu az sem mindig külsőre,a korombeliek meg mind felszinessek. Ez normális h még ilyen korban nem annyira érdekelnek a fiuk? :/

2019. máj. 6. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Inkább aludj :)

Az nagyobb baj hogy még nem alszol :)

És nem, nem az :)

2019. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj... jóval idősebb vagyok nálad, és ezáltal jóval többet meg is tapasztaltam már a világból. Egy dolgot pedig nagyon megtanultam: a saját életünket kell élni. Az, hogy mások mit csinálnak, az legyen az ő dolguk. Attól, mert van olyan osztálytársad, akiben már több pénisz járt, mint másban egész életében, attól te még élheted a saját életedet. Nem voltál még igazán szerelmes? És? Majd leszel. ;) Nem mindenki járja be ugyanazt az utat. Legyél boldog, hozd ki a jelenlegi életedből a legtöbbet, és ne azon agyalj, hogy másnak milyen az élete. ;)
2019. máj. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Lehet egyébként a többségét sem érdeklik még a fiúk csak egyszerűen nincs egy olyan erős, határozott, kialakult személyiségük hogy ezt fel merjék vállalni, ezért inkább követik a náluk jóval határozottabb, erősebb személyiségű vezéregyéniséget. Aki ha azt mondja, hogy a fiúkat szeretné pontozni, akkor a fiúkat fogja pontozni a körülötte lévő libacsapat is.


Nem vagy selejt. Te egy jó alapanyag vagy ahhoz, hogy egy érdekes személyiség vállhasson belőled. Olvass sokat szabadidődben, beszélgess különböző emberekkel, próbálj ki minnél több dolgot, amire lehetőséged van.

2019. máj. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Mert még gyerek vagy.
2019. máj. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

"Volt pár plátói szerelmem(meg viszonzott is de az nem lényeg"

Akkor érdekelnek a fiúk, a kérdés értelmetlen.

Mindenki más felszínes, de te mély érzelmű és igazi Felnőtt Nő vagy! Vagy csak aszexuális.

2019. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Mi értelme ennek a kérdésnek? Azért nem érdekelnek a fiúk,mert nem érdekelnek. Akkor ne érdekeljenek,majd érdekelni fognak.
2019. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
16 vagy természetes hogy nem érdekelnek annyira a fiúk
2019. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindenki mást érdekelnek, de téged nem, akkor nem mindenki hülye és felszínes, hanem te vagy éretlen a korodhoz képest.
2019. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Van, akit hamarabb érdekelnek, van, akit később.
2019. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#5 és #8 remekül leírta, egyetértek velük.
2019. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!