Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jöjjek össze egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze egy olyan lánnyal akit nem igazán érdeklek? Tippek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy lánynál próbálkozok,csakhogy tiszta legyen a kép..én 11.osztályos gimis,ő is,de nem osztálytárs,hanem évfolyamtárs.Van pár közös órám vele,onnan ismerem.Igazából már háromszor hívtam el az elmúlt 2 héten valahová,de talált kifogást mind a 3 alkalommal.Egyszer még régebben,eljött velem 2szer kávézni(nem volt nagy cucc,a sulis automatánál voltunk,és vitte a barátnőjét az egyik alkalommal)Nekem ő tetszik,nagyon.Egyébként jókat beszélgetünk,nem ignorál,nem zár ki.Néha szokott kérdezni.Igazából ennyi,a szikrát nem érzem az ő irányából.Úgy érzem unalmas vagyok a számára,például a beszédtémák..ohh,azzal mindig gondba vagyok,unalmas sulis dolgokról tudunk beszélni csak. Szerintetek mit csináljak az ügyben,hogy felkeltsem az érdeklődését?Vagy,hogy eljöjjön velem?..hogy adjon nekem 1 esélyt?Az a dolog nálam nem játszik most,hogy ráhagyom(persze,ha valaki nagyon ezen a véleményen van az leírhatja,kifejtheti miért),a kérdés az mit tegyek,hogy ebből a helyzetből a max.ot kihozzam?19/F

2019. máj. 6. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne ,csak beszélgetni próbálj ,hanem bokolj neki ,mert az mindig bejön . Nekünk lányoknak jó érzés ,ha tudjuk ,hogy tetszünk valakinek .

Esetleg celozgass erre arra ,pl. azt mondtad tanulásról szoktatok beszélgetni ,ugye ? Na akkor ha mondja ,hogy valamiből nem jó akkor ,nyugodtan mondhatod ,hogy korrepet válalsz .


Vagy írj rá messengeren ,ott sokkal kényelmesebb beszélgetni ,vagyis én ott jobban eltudom engedni magam . Ha a lány rövid/semleges válaszokat ad és nem erdeklodik/ nem kérdez vissza akkor nem jössz be neki .

Témak: suli, ennivaló ,időjárás 😅, bulik ,hobbik😁(ez általában ismerkedéshez jó ),álmok (lehet hülyeség ) , család ,sport , érdeklődhetnél hogy szerelmes-e valakibe/van e pasija . Vagy ilyesmi .


16/L

2019. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket:).Igazából a csaj szingli,ezt tudom róla.Megpróbálom ezeket a dolgokat amiket írtál.Persze továbbra is várom másoktól a válaszokat,ha még valaki hozzáfűzne esetleg ehhez valamit,én szívesen fogadok minden választ.Minél több,annál jobb.
2019. máj. 7. 03:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, a leírtakból az jön le, hogy nem érdekled őt, mivel nem tudsz jobb témát felhozni, mint a suli.Mellesleg amit leírtál eléggé üti egymást, mert azt írtad, hogy jókat szoktatok beszélgetni, de néha kérdez csak és csak a suliról beszélgettek. Légy már kreatív, de ha látod hogy nem akar tőled semmit akkor minek erőlteted? Ha ő is viszonozná a dolgot, akkor örömmel menne el veled bárhová és nem keresne kifogást, hogy lerázzon.Valószínűleg nyomulásnak veszi és ez megijeszti, meg nem hiába ment a barátnője is a kávé automatához vele. Jobb, ha rákérdezel egyenesen, hogy nem akarja-e viszonozni az érzéseiedet, mert akkor felesleges az idődet pazarolni rá. Bocsi, hogy ezt írom, de ez a meglátásom.
2019. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled! Ha a fejed tetejére állsz, sem fog változni a helyzet. Fogadd el és lépj tovább.
2019. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!