Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok felszedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felszedni egy csajt sem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Énszerintem átlagosan jóképű, mindenesetre nem ronda izmos alkatú igényesen öltözködő ember vagyok jó humorral és magabiztos jellemmel. Kicsit egoista, de ezt amikor lánnyal dumálok igyekszem nem mutatni. Kezdeményező vagyok bár volt már hogy lányok kezdeményeztek. És nem értem hogy hogy a francba nem tudok összehozni egy barátnőt mikor nálam sokkal rondább és teszetoszább fiúknak van. Addig minden jól megy hogy írogatunk de amikor már találkára hívnám őket mindig nem vagy kitérő válasz van és itt el is romlik a ,,kapcsolat,,. Ötlet hogy hol ronthatom el? Vagy mi lehet a baj? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

2019. máj. 8. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez mind szép és jó de ezek édes kevesek. Meg most én is írhatom hogy ilyen meg olyan vagyok aztán valóságba meg nem...

Élőben próbáld, legyél magabiztos. Ebből még sol baj nem lett. Max elutasít de annyi lány van mint égen a csillag :) Mozdulj ki

2019. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én próbálnám élőben de ha egyik se akar randizni jönni :D
2019. máj. 8. 22:41
 3/11 A kérdező kommentje:
És ja, max elutasít. De amikor több heti dumalas után 12 lány nem jön össze az durván odabasz az egómnak :D
2019. máj. 8. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert egyeseknek csak az a lényeg, hogy valaki írkáljon nekik, fontosnak érezzék magukat valaki számára, de többre nem képesek. Örülj neki, hogy tali előtt kiderül róluk az igazság.
2019. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Online kerüld a nőket, ha akarsz vmit szemtől szembe.
2019. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 GuyFromNewCity ***** válasza:
65%

Leírtak alapján casual fiú vagy tehát annak az esélye hogy csajt szerezz 50% felett van bőven ami jó esély de ha semmi sem jön össze az két dologra vezethető vissza:

1. a csajok semmit se akarnak tőled mert vagy éretlen/bátortalan egy kapcsolatra

2. elijeszted őket vmivel amit lehet online kitudnak kerülni de élőben már nem


Tanács: élőben ismerkedj online helsett mert ott egyből látszik kit érdekelsz igazán és kit nem


Am szerintem ez egy nagyon sablonos válasz volt de érd be most ezzel😂

2019. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a célod, hogy "felszedj egy csajt", akkor nem is értem mit panaszkodsz. Ha így bánsz a nőkkel, így gondolsz rájuk, ha neked egy barátnő státuszszimbólum és nem szerelem, akkor ne csodálkozz. Persze, ugyanezzel a mentalitással sok hülyegyerek tényleg felszed egy csajt, de azok legalább tudják a dolgukat, hogy hogyan legyenek g*cik, és nem kell nekik segítség a gyakoriról.

Változtass először is a hozzáállásodon.


18/F

2019. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A szerelemhez először ismerned kell egy nőt. Közelről. És az ha nem mozdulaz ki, szólítasz meg csajokat nem fog menni. És a te logikád szerint meglátok valakit az utcán és ha csak simán tetszik nem pedig egyből szerelem akkor ne is szólítsam meg? :D
2019. máj. 9. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Nem, és ne forgasd ki a szavaim, légy oly szíves :D

Az ismerkedés nem egyenlő a csajozással ;) De nyugodtan értelmezz félre.

2019. máj. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell minden áron barátnőt "szerezned". Úgyis eljön majd egy lány, aki nem csak a gatyádban mozgat meg valamit, akiért érdemes az egész világot feldúlni. Hidd el, tudni fogod, ha eljön. Addig meg "csak" legyél kedves, udvarias , segítőkész a lányokkal, támogasd őket, hallgasd meg őket. Hidd el, imádni fognak, és egy idő után, felfogod ismerni egyikben a szerelmet és azért a lányért lesz érdemes küzdenj, nem a többi 12-ért. Szerintem ne irogass egy lánnyal, ha nem fogott meg benne semmk, hanem csak "nem lenne rossz". Az a lányoknak se jó, és mknt tudjuk az egódnak sem.
2019. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!