Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buliban hogy kell ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban hogy kell ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok. Buliban hogyan ismerkedjek, hogy pozitív benyomást keltsek, valamennyire sikeres legyek? Magas vékony a testalkatom, ezzel nincs is probléma. Azzal van, hogy bármilyen stílusú látszólag eltérő személyiségű lányhoz megyek oda, elküldenek, elutasítanak. Ez többször előfordult már. Aki ebben jártasabb vagy sikeresebb leírná nekem mit hogyan csináljak, mire figyeljek, illetve mik azok a gesztusok, vagy dolgok amik bejönnek a lányoknak általában, és növelhetik az esélyeimet?
2019. máj. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet van parjuk es azert kuldenek el
2019. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a magabiztosabb fiúk hívják fel magukra jobban a figyelmet, akkor igazából sokszor tök mindegy hogyan nézel ki, mert jó a kisugárzása annak aki amúgy elfogadja magát. Nagyon túlzásba lehet ezt is vinni, szerintem az a lényeg, hogy határozott legyél. Meg mindenképpen jókedvű, így nyitottabbnak is tűnsz. 17/L
2019. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Ismerkedni ilyen helyen, meg bármilyen más helyen személyesen csak jóképű, magabiztos pasiknak van java részt esélyük. Ha nem nézel jól ki, akkor nagyon jó szöveg kell, emellett vicces és magabiztos kell legyél. Ha ezek nincsenek meg, akkor nincs sok esélyed.
2019. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szia, jösz táncolni?" Ne bonyolítsd túl. Viszont nehogy el kezd tapizni, mert akkor nem csak elhajtani fognak :|
2019. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2019. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!