Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan srácokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan srácokat akik komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
És nem a külső a legfontosabb nekik, hanem külsőtől függetlenül adnak esélyr arra, hogy megismerjék a lányt. Eddig ilyenhez nem nagyom volt szerencsém sajnos :/

2019. máj. 12. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínű sok üzenetet fogsz kapni priviben is és itt kommentbe is, hogy ők olyanok és szívesen ismerkednének veled. Akármennyire is hivogatónak tűnik, szerintem hagyd ki ezt a "lehetőséget". Egyébként iskolában is nyugodtan ismerkedhetsz, vagy akár buszon is nyugodtan odamehetsz egy szimpatikusabb emberhez. Persze mondhatod, hogy mivan, ha ő is csak olyan mint a "többi". De nem kell rögtön járni vele. Csak mondjuk beszélgetni vele, elmenni egy fagyira, kávéra, teára. Aztán ha alakul alakul, ha nem, nem. Nem kell ezeknek nagy jelentőséget vinni.

Persze interneten is megllehet próbálni, ilyen anonim oldalon teljesen értelmetlen, sőt, én még facebookon, vagy hasonló közösségi oldalon sem ajánlom. Mivel ott sokkal nagyobb esély van az átverésre.

2019. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


Utolsó mondat. Nekem is ez a problémám csak épp fordítva. Nem tudom olyat találni az elmúlt időben. Hiába van 1000 csaj egyik sem vehető komolyan. Ahogy az első írta az alapján simán találhatsz, én is hasonlóképp próbálkozom, csak sosem jön össze.

2019. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Én egy olyan lányt keresek aki nem csak a külsőségek érdekelnek vagy a pénzem, hanem a bennem rejlő ember miatt szeret és tisztel. Csak ami azt illeti manapság már nincs ilyen.

19f

2019. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 van ilyen csaj hidd el, ismerek párat... Céltudatosak és önfegyelmezettek. Ha foglaltak akkor nincs számukra más férfi max baráti szinten.
2019. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelen
2019. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Arany drága bogaram! Az, hogy a srác mit akar tőled, az elsősorban tőled függ. Ha olyan társ, olyan partner tudsz lenni, aki mellett érdemes lehorgonyozni, akkor szívesen megteszi. Ha csak ágybetétet lát benned, akkor nyilván nem.
2019. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én komoly kapcsolatra vágyok, de a külsőt nem tudom figyelmen kívül hagyni. Nem azt mondom, hogy az illető topmodell legyen, de legyen normális alakja, arca, öltözködése. Szóval átlagos, az már nekem teljesen jó. Utána jöhet az ismerkedés :)
2019. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyen srácot sajnos én is keresek, de eddig nem találtam... 1-2 embert ismerek akik komoly kapcsolatban vannak/vágynak rá, de sajnos vmilyen módon foglaltak. vagy csak szerelmesek, vagy barátnőjük van elég hosszú ideje, de egyébként tök aranyosak. szóval sajnos elég kevés ilyen srácot ismerek, és csak barátok vagyunk.
2019. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után minden srac komolyra vágyik. Rajonnek hiába dugogatják a tiniribizliket, nem arra fognak vágyni már. Es sokszor olyankor banjak meg hogy a normalis lanyokat, akiket lesz@rtak, mar foglaltak, es baratjuk van. Tapasztalatból mondom.
2019. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!