Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba!? Fogalmam sincs mihez kezdjek. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

BOCSI HOSSZÚ LESZ!


Magam se hiszem el, hogy ezt teszem, de nincs jobb ötletem. Október környékén lett egy új osztálytársam. Nevezzük Botinak. Már az elején felfigyeltem rá, viszont nem foglalkoztam vele, mert egy másik srác iránt tápláltam érzelmeket. Őszíntén szólva, elég idegesítőnek találtam és a többiek is bogarat ültettek a fülembe h ilyen meg olyan. Nagy hiba volt. Sokáig olyan volt, mintha nyomult volna rám, ami tetszett is meg nem is...igazából nem tudtam hova tenni.


Egy nap amikor rossz paszban voltam, ő észrevette és megvígasztalt. Közölte velem h ő nyitott lenne a velem való ismerkedésre (arra nem tért ki milyen értelemben). Az agyam azt mondta h bele ne menjek, de szívem szerint kíváncsi voltam milyen ő valójában. Végül azt mondtam még gondolkodom rajta. Másnap vmi miatt összevesztünk és megbántottam ami nekem is legalább annyira rosszul esett mint neki és kértem h beszéljünk négyszemközt. Amikor a nap végén miközben sikerült kettesben maradnunk a haverjai ott voltak a közelünkben és furcsa megjegyzéseket mondtak. (Pl. “Ooo Boti mondd h szép a szeme” stb.) Bocsánatot kértem és megkérdeztem miért akar a barátom lenni. Természetesen mondta erre a sablon dumákat, h jófej vagyok meg ilyenek.


Azóta bármit tesz, arra lehet fogni h csak azért csinálja mert barátok vagyunk. És a legrosszabb h talán mindig is éreztem iránta vmit, de csak most jöttem rá.


Ma is másokról beszélt, akik tetszenek neki, képeket mutatott meg ilyenek, én meg már a sírás határán voltam. Rám nézett, közel hajolt hozzám és “mi a baj? Látom a szemedben h szomorú vagy” én meg csak elmosolyodtam és megkérdeztem “és még mit látsz?” Erre ő “ezt szeretném tudni”

És nem rég rám írt, h fontos BARÁT vagyok neki...


Szóval. Igen, tudom elcsesztem mint állat. A kérdésem az lenne h mihez kezdjek ezzel a helyzettel? Próbáljak kiábrándulni? Beszéljem meg vele? Vagy szakítsam meg a kapcsolatot?

Teljesen el vagyok veszve...

16/L



2019. máj. 13. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem beszéld meg vele, vagy legalább adj jeleket arra, hogy bejön neked. A leírásodból ítélve tényleg valósak lehetnek az érzéseid, kár lenne ennyiben hagyni ezt a dolgot így már. Barátként úgysem fogsz tudni rá tekinteni ezek után, akkor meg miért ne próbálnátok meg, ha ő is úgy gondolja esetleg?


Amúgy be kell valljam, hogy egy kicsit meghatódtam az utolsó mondatok előtti néhány sort olvasva. :D

2019. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszod és az együttérzésed <3
2019. máj. 14. 06:27
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szakítsd meg vele a kapcsolatot. Aztán majd alakul...

F.

2019. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ennek jó vége úgy sem lesz :D
2019. máj. 14. 16:44
 5/17 anonim válasza:
100%

Ne szakítsd meg a kapcsolatot semmiképpen! Kiábrándulni sajnos úgysem fogsz, amíg nem az ő szájából hallod hogy visszautasít. Addig ott az a fránya kicsike remény, tudom jól magamról :D

Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel. Ne vallj szerelmet, de valld be, hogy gondolkoztál már abban, hogy mi lenne ha több lenne köztetek. Ezzel igazából nem rontod el a dolgokat, mert arról nem tehetsz hogy bejön. Ha tényleg jó barátod, megtudjátok beszélni, és vagy kiderül hogy neki sem vagy semleges, vagy visszautasít és eltudod engedni, talán barátok is maradhattok. De semmiképpen ne hagyd így, mert csak szenvedsz a semmiért!


Csak egy hasonló helyzetben lévő lány :) Remélem tudtam valamit segíteni, hajrá, csak ügyesen!

2019. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező,

miért nem lehetne ennek jó vége?

Én állítom, hogy a fiú nem csak azt az egy éjszakát akarja vagy akarta magának.

Te nem akarod a fiút? Akkor miért aludtál pityókásan nála?

2019. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek mindenkitől.

A 6-os válaszom két utolsó mondata nem a Kérdezőnek szól.Tévedtem.

2019. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mit csesztél el? semmit! ő meg a köcsög haverjainak nevezett többi köcsög nyíltan röhögnek rajtad és te kérsz bocsánatot? ejnye kislány ilyet ne csinálj! nem tanította meg anyuci hogy sose alázkodj meg egy fiu előtt se egy tetű előtt aki megaláz téged pedig különösen nem. egyetlen helyes utad van soha többet rá se nézni szóba se állni vele. ha nem így cselekszel lenéz és megvet. ha így cselekszel kutyaként fog utánnad mászkálni. esélyt ne adj többet neki mert megbántott és ha esélyt adsz megsérted a nöi önérzetedet és ettől vagy rosszul. szóval mond meg neki: kotródj nyominger!
2019. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nézd, tippelni lehet hogy mi nyomja a szíved, de az nem olyan mintha elmondod neki szemtol -szembe...

Mond neki azt hogy hallgasson végig és kezd neki....tudom nehéz , de jobb úgy élni hogy a nap 24 ó erre gondolsz?!

Ugye hogy nem.

A másik gondolatom az hogy , annyira jo és szoros barátságban van köztetek hogy ezt a kötelékek nem szeretne, vagy nem tudja máshogy elképzelni.

2019. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igazatok van, beszélek vele de nem támadom le rögtön mindennel.

Aztán lesz ami lesz...

2019. máj. 16. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!