Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel másfél évig voltam együtt,de megcsalt egy másik lánnyal. Én meg (tudom hogy rosszul cselekedtem,de)nem szóltam hozzá. Vagyis...szerintetek ezt jól csináltam hogy nem beszéltem vele? Na mindegy,legfontosabb kérdésem viszont. Ez a srác úgy titkolta előttem hogy megcsal hogy azt mondta túl messze lakunk egymástól(2 utca -.-). Nyáron beszélgettünk,és kezdtem megbocsájtani. Szerintetek megbocsájtsak neki? Vagy hülyeség lenne? Ja és ő szeretne velem járni,de ezt sem a szemembe mondta,hanem az egyik barátnőmtől tudtam meg.

16/L

Előre is köszi a válaszokat,remélem nem untatlak titeket ezzel a kérdéssel!<3



2019. máj. 13. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legmegfelelőbb módon cselekedtél, pont hogy megbeszélnetek kellett volna- de ez már nem számít.

A lényeg, hogy ne engedj neki, ne fogadd vissza.

1, mert megcsalt- ez ugyan akár még megbocsájtható lenne, de->

2, nem mondta volna el, ha nem derül ki: kicsit sem őszinte

3, ahelyett, hogy elnézést kért volna, béna kifogást keresett

(Mert a “”távolság”” most nem változna?)


Szóval igen, hülyeség lenne visszfogadnod, ne tedd.

Persze, te életed.


16/L

2019. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerinted nem szánalmas amit csinál?

De te tudod...

2019. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám hogy rosszul cselekedtél, de azt se, hogy jól.

Alapvetően egyetértek az elsővel, hogy az ilyen dolgokat jobb megbeszélni, főleg mivel másfél éve kapcsolatban voltatok, szóval így pláne. Viszont olyan részről megértem a cselekedet, hogy valószínűleg nagyon rosszul esett, és jobb volt tudomást sem venni a másikról, szimplán ignorálni. Emiatt ne hibáztasd magad viszont, ezt most ő szúrta el.


A saját érdekedben mondom, hogy ne bocsájts meg neki! Ha ennyire nem becsül téged, az érzéseidet és a kapcsolatotokat, akkor menjen, kalandozzon, keressen mást. Jobbat érdemelsz, ő pedig sajnálhatja, hogy elszúrt egy másfél éves kapcsolatot. Plusz, csak gondolj bele. Képes lennél ezek után is megbízni benne? Nem akarok bogarat ültetni a füledbe, de aki képes rá egyszer, az többször is képes lesz rá.

2019. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen megcsal ? Hát ha neked ez jó, te tudod :)

Ha két utca sok, szerintem nem igen érdekelte hogy találkozzon veled ....

2019. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha téged valaki egyszer becsap, az az ő hibája, de ha másodszor is becsap, az már a te hibád...

F.

2019. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nehogy még te bocsájts meg neki. Ha szeretne, nem csalna meg, nem hazudozna és nem a barátnődtől kéne megtudnod azt, hogy mit akar tőled. Álljon eléd, ne üzengessen.


Az ilyen nem fog megváltozni. A kifogása meg kifejezetten nevetséges...Az én párom és köztem 1000km van, mégsem csal meg és mindig őszinte.


Találsz jobbat nála, ne becsüld le ennyire önmagadat. Senki sem érdemli meg, hogy megcsalják, vagy átverjék.

2019. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szerette volna meg a másodikat, ha az elsőt már szereti.
2019. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alj sorba!
2019. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!