Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vágyom arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom arra, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés

Egy fiatal lány vagyok, soha nem volt még kapcsolatom. Általában a fiúk nem érdeklődnek irántam. Az igazat megvallva nem vagyok elkésve a dologgal és nem akarok rágörcsölni. Mégis rengetegszer rám tőr egy érzés, hogy egyedül vagyok és szeretnék valakivel végre boldog lenni. Engem nem a kor, külső érdekel leginkább, hanem a fiú személyisége.

Ismerkedem, de nem sok sikerrel eddig :/ nem vagyok egy jó csaj.


Ezzel a helyzettel mit tudok kezdeni?



2019. máj. 14. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A megfelelő emberekkel kell ismerkedni a megfelelő helyen. Hol ismerkedsz jelenleg?
2019. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Lehet hogy valakinek tetszettel, csak nem vetted észre vagy neked nem jott be.

De azert ne azon agyalj, hogy miert nem tetszel senkinek. Ha tetszik neked valaki, akkor szemezz vele sokszor. Majd lepni fog, csak varni kell a megfelelo pillanatra. :)

Gondolj bele... Ha te nem kuldesz jelet a kiszemeltednek, akkor nem tudsz batorsagot adni neki... ;)

2019. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BigUncleZ ***** válasza:

Ha fiatal vagy és nem akarsz rágörcsölni akkor ne tedd.Tudom rossz vágyni valamire ami még nem volt, de az se jobb ha tudod éppen mi nem jut neked.

Majd jön valaki vagy úgy alakítod ,hogy jöjjön valaki aki neked tetszik és ez kölcsönös.

21/F

2019. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg élvezni az életet egyedül is és ha már rendben vagy magaddal, akkor fog jönni valaki. :)
2019. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!