Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem ilyen lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ilyen lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szóval még sosem volt senkim, és már nagyon vágyom rá, hogy legyen valakim.

Nekem fontos a romantika, nem szeretem a durva és a mostani lányokat.

Fontos számomra, hogy megértő legyen. Plusz azok a lányok jönnek be, akikkel lehet mély dolgokról beszélni, filozofálgatni, lelkizni.

Na egyszóval egy olyan lányra vágynék akiben megért és komoly kapcsolatot szeretne.

Eddig elég sűrűn beszélgettem/ találkozgattam lányokkal, de olyan buták, durvák, olyan "mai" lányok voltak. Nem volt bennük mélység és ezt nagyon hiányolom :( nem egy északás kalandot keresek és nem is szex kapcsolatot. Sokak a magassságom (nagyon alacsony vagyok) miatt nem is állnak szóba velem.

Túl nagyok az elvárásaim?

Van esélyem, hogy így is találjak egy ilyen lányt?

18/f



2019. máj. 14. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sok ilyen lány akad, szóval ne aggódj emiatt, idővel biztos találsz. Én is többet ismerek. Persze vannak azok az "álmély" picsk is, na tőlük óvakodj:D
2019. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, csak tudod amióta középsuliba járok kezdtem el barátnőt keresni ilyen igényekkel, csak tudod már érettségizek, szóval jah kicsit elkeserít :(
2019. máj. 14. 23:02
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi, én is így voltam, igaz már 19 vagyok és egyetemista, de megannyi új lehetőségeket hozott az élet egy szempillantás alatt, csak mindig légy nyitott, nyiss a világ felé és megtalálod a párod. :D

Introvertált is vagyok ráadásul, mégis sikerült. Nem vagy elkésve semmiről, magasság meg.. előny is tud lenni, hamarabb meglátszik, ha eddzel.. hidd el, nagyon sokat dob az ismerkedésnél.

És egy normális lány nem csak azt látja benne, hogy jaj kockahas. Hanem, hogy van egy fajta kitartásod, ráadásul magabiztosságot is ad, ergó nyerőbb lesz a kisugárzásod.

Fejjel és hajrá!

2019. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Tudod én is így vagyok vele, csak lányban.

A legtöbb srácnak még csak az esik le, amit elmondtál a lányok oldaláról.

2019. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy vannak még ilyen lányok, úgyhogy ne add fel, próbálkozz. Esetleg járj könyvtárban, ott talán több az okos lány;)

Amúgy milyen magas vagy pontosan?

2019. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
167cm tudom 18 évesen nem ennyinek kéne lennem í:(
2019. máj. 15. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Az annyira azért nem alacsony. És nem te tehetsz arról hogy akkora vagy, ez genetika
2019. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a legtöbb fiú az ilyen lányokat észre sem veszi... azért van mindenki "elkeseredve", hogy ajj a mai lányok így meg úgy. közben sokféle lány van. a vihogós pitsa kategóriások alapvető tulajdonsága a figyelemfelkeltés. és ez nem hátrány, eszméletlenül jól csinálják, a legtöbb fiú rájuk harap (és szinte csak rájuk). közben ott van a normális (nem feltétlen szürke kisegér katerógiás) lány, akit azért nem vesznek észre, mert nem adja el magát, nem feltűnési viszketegséges...


szóval nem a környezeteddel van a probléma, hanem a választásaiddal. szét kell nézni a csendesebb lányok között is...


én így látom.

2019. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem is sok ilyen lány van, csak tudni kell észrevenni őket, mert valószínűleg nem ők fognak hangoskodni például a buszon. (Én legalábbis saját magamból és a barátnőimből indulok ki.)

Amúgy szerintem az egyáltalán nem baj, ha egy kicsit alacsonyabb vagy. ;) (Nem hiszem, hogy ez megnyugtat, de én még nálad is alacsonyabb vagyok, bár lányként.)

2019. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!