Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönne egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Külsõ tulajdonságok: Alacsony, Sötétbarna haj, zöldes barna szem szem molettebb testalkat.


Belső tulajdonságok: Csendes szerény,segítőkész barátságos,kicsit hirtelen haragú,megértő.


Nagyon szereti az állatokat,van egy pár házi állata. Szeret barátkozni,nehezen bízik meg emberekben,kissé türelmetlen,szeretek gyerekkel foglalkozni,értebbnek könyvelnek el a koromhoz képest,sokak szerint aranyos és kedves vagyok,persze csak akkor ha velem is azok.Utálok vásárolgatni számomra unalmas,tevékenység.Szeretek kirándulni,a családommal új helyeket felfedezni.Ha,nem kapok meg valamit nem hisztizem érte,hanem elfogadom.Törekszek mindig a legjobbra,ha nem sikerül a legjobbat kihozni,magamból akkor kicsit megvagyok szeppenve.Csendes természetem ellenére,ha valami nem tetszik hangot, adok a véleményemnek és megvédem magamat.Érzékeny vagyok hamar megtudnak bántani,de ugyan ilyen hamar meg is bocsájtok persze nem mindenkinek,ha valami nagyon olyat csinált az illető,ami nekem nem tetszik elásta magát nálam.Szabadidőmben szeretek fényképezgetni illetve,játszani/futni a kutyussommal



2019. máj. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mivel hirtelen haragú vagy és türelmetlen, szerintem mi ketten nem alkotnánk jó párost (ha már elméletről beszélünk). Nem azt mondom hogy gyorsan, de viszonylag hamarabb elfogy az emberek felé a türelmem nekem is, és ami azt illeti én is elég lobbanékony természetű vagyok. Egyébként a többibe nem tudnék belekötni.

19F

2019. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én birka türelmű vagyok, így nekem bejönnél. Lehet, hogy a lassú megnyílásod miatt lassan is alakulna ki bármi, de nem baj, szerintem amúgyis kell idő, hogy alaposan megismerd a másikat.
2019. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Osszessegeben aranyos tipusu vagy? Ha igen akkor siman
2019. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Be is jön meg ki is megy.
2019. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zöld szem barna haj kombó azért nagyon szimpi nekem.Belsőre pedig szeretem a szerény kedves lányokat,de ha a hirtelen harag ok nélküli hisztiben nyilvánul meg,az mindent felrúg... 19/f
2019. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen fiú vagyok :D

elviselnélek tanál :P

2019. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!