Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú akinek bejövök és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek bejövök és részemről is hasonlók az érzelmek. De van barátnője akivel jól megvannak. Viszont mi nagyon egy hullámhosszon vagyunk. 😊 Érdemes várni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akit nagyon is megkedveltem...eléggé erős érzelmek kötnek hozzá. Viszont a barátnőm párjának bevallotta, hogy én is bejövök neki. De itt az a baj, hogy van van barátnője! Tényleg úgy tűnik, hogy szereti...de azt is tudom, hogy vannak gondjaik, mert a fiu mesélte. Annak ellenére, hogy van barátnője nagyon jóban vagyunk, rendes velem, figyelmes és közvetlen is. Nagyon jól kijövünk. Nagyon is egyhangon vagyunk! De nem értem a helyzetet igazán. Talán várnom kellene rá?

2019. máj. 16. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy lánnyal vagyok ugyanígy :( ezen gondolkodok hogy megéri-e
2019. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Énszerintem érdemes lehet várni. Egyértelműen.
2019. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismered a srácot? És mióta van együtt a barátnőjével?
2019. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Marha egyszerű: csábítsd el a barátnőjét.
2019. máj. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Keresd a fiúval való beszédek lehetőségét, a vele való találkozást. Ekkor kérdezd meg tőle, hogy elmúltak-e a problémái azzal a lánnyal, akiről mesélt neked. Kérdezz rá, hogy veled is lennének-e ilyen problémái. Ekkor leesik nála a tantusz.
2019. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha vártok, hanem , pofára fogtok esni.Majd veletek is eljátsza ugyan ezt.
2019. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tralalalaal ***** válasza:
65%
Ha az első csajt igazán szerette volna, akkor nem szeretett volna beléd/nem jönnél be neki, ergo érdemes várni, és próbálni minél közelebb kerülni hozzá
2019. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!