Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van egy fiú akinek bejövök és részemről is hasonlók az érzelmek. De van barátnője akivel jól megvannak. Viszont mi nagyon egy hullámhosszon vagyunk. 😊 Érdemes várni?

Van egy fiu, akit nagyon is megkedveltem...eléggé erős érzelmek kötnek hozzá. Viszont a barátnőm párjának bevallotta, hogy én is bejövök neki. De itt az a baj, hogy van van barátnője! Tényleg úgy tűnik, hogy szereti...de azt is tudom, hogy vannak gondjaik, mert a fiu mesélte. Annak ellenére, hogy van barátnője nagyon jóban vagyunk, rendes velem, figyelmes és közvetlen is. Nagyon jól kijövünk. Nagyon is egyhangon vagyunk! De nem értem a helyzetet igazán. Talán várnom kellene rá?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, pár

máj. 16. 22:42  Privát üzenet  

A válaszok
Én egy lánnyal vagyok ugyanígy :( ezen gondolkodok hogy megéri-e

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 16. 23:19 Privát üzenet
Énszerintem érdemes lehet várni. Egyértelműen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 16. 23:36 Privát üzenet
Mióta ismered a srácot? És mióta van együtt a barátnőjével?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 16. 23:41 Privát üzenet
Marha egyszerű: csábítsd el a barátnőjét.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 17. 05:58 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Keresd a fiúval való beszédek lehetőségét, a vele való találkozást. Ekkor kérdezd meg tőle, hogy elmúltak-e a problémái azzal a lánnyal, akiről mesélt neked. Kérdezz rá, hogy veled is lennének-e ilyen problémái. Ekkor leesik nála a tantusz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 17. 10:09 Privát üzenet
Ha vártok, hanem , pofára fogtok esni.Majd veletek is eljátsza ugyan ezt.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 17. 12:21 Privát üzenet
tralalalaal nevű felhasználó válasza:

Ha az első csajt igazán szerette volna, akkor nem szeretett volna beléd/nem jönnél be neki, ergo érdemes várni, és próbálni minél közelebb kerülni hozzá

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 18. 07:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megvannak dagadva a macska emlőjei a tejtől. Lehet baja?
Mit kezdjek magammal? Szombathelyen élek barátaim megvannak suli is jól megy edzésre is járok de a lányok terén semmi sr történik. Próbálkoztam több lánynál is de az összes nagyra van magától. 18/F
Van egy lány akivel már régebb óta beszélgetek 4-5 hónapja nap mint nap. A "jelek" megvannak csak nem igazán érzem hogy akarna többet mint barátság. Beszélni meg nem merek róla...
Miért flörtölget velem, ha már több éve együtt van valakivel, és láthatólag jól megvannak?
Mit tegyek, ha olyan fiú tetszik, akinek van barátnője, de nagyon messze lakik és csak ritkán találkoznak, és szemmel láthatóan egy hullámhosszon vagyunk?
Hogyan tudnám megközelíteni ugy hogy NE tűnjek nyomulósnak? (Hasonlo érdeklődési korok megvannak, de o nem az a fajta akiket oda mész es elkezded kérdezgetni. )

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!