Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiúsan nézek ki soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúsan nézek ki soha nem lessz barátom? 16

Figyelt kérdés
Rövid hajam van (kB vállig érő) és legtöbbször farmert meg inget hordok.Szoktam a férfi osztályon vásárolni mert onnan tetszenek a dolgok (azért szoktam lányos ruhákat is hordani pl nyári ruhákat). Nem tervezek változtatni a stílusomon így értem jól magam.

2019. máj. 19. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a legtöbb ember melegnek néz és ezért nem volt még eddig barátod. Amugy szerintem a vállig érő haj még nem olyan vészesen rövid szóval szerintem van esélyed, csak szerintem hordj egy kicsivel több lányos ruhát ha akarsz és sinen leszel.
2019. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetne?
2019. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem bejön az ilyen stilus a lányoknál.
2019. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Jól hangzik, bár még nem láttam ilyen lányt. Megnéznélek, hogy hogy nézel ki, de ahogy elképzelem szerintem tetszenél. :)
2019. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én szivesen megnéznék rólad egy képet.
2019. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőd még lehet
2019. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!