Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a vonzó férfi viselkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a vonzó férfi viselkedés?

Figyelt kérdés
Na szóval a kérdésem az,hogy egy vonzó férfi viselkedése miben nyilvánul meg?Jó,tudom a klasszikus közhelyeket,hogy az ilyen férfiak határozottak,meg önbizalom meg stb. de engem részletesebben érdekelne. pl. gyerekes/érett, csendesebb/nagyhangú,nyomulós/félénk, magas/alacsony,barna szem/kék szem,introvertált/extrovertált..mennyire fontos a testtartás,mennyire fontos a szemkontaktus stb. szóval egy részletes körülírás kéne,hogy milyen egy megnyerő csávónak a viselkedése(és külseje),bár engem most inkább az előbbi érdekelne.+kérdés:mit gondoltok arról,ha egy pasi kedves..azt hallottam a rendes csávók nehezebben érvényesülnek nőzés terén,mint a nyomulós b*k..erről valakinek valami tapasztalat,vélemény?

2019. máj. 20. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Számomra a legvonzóbb az, ha egy férfi jó ember. Azaz: jólelkű, empatikus, megértő, figyelmes, előzékeny, nagyvonalú, türelmes, stb. és ez megnyilvánul a viselkedésében és a tetteiben is. Ha ez megvan, akkor a többi személyiségjegy szinte mindegy is, bár nekem mindig a csendes, visszahúzódó típus volt megnyerőbb. Tehát nálam a "kedves" nagyon is bejött. A párom megfelel mindezeknek.
2019. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos csak egy újabb közhellyel tudom a legjobb választ adni erre: mindenkinek más a vonzó viselkedés.


Egy extrovertált lánynak az extrovertált pasi a vonzó. Egy introvertáltnak az introvertált pasi az.

Az arcoskodó lányoknak az arcoskodó pasik jönnek be.


Talán az egyetlen, ami tényleg mindenkinek fontos, az egészség. Ha sportolsz és rendesen táplálkozol, azzal csak jót tudsz tenni magadnak és az esélyeidnek másoknál.

A többi meg közben alakul majd, az által, hogy hibázol és tanulsz belőle. De ahhoz, hogy hibázz, előbb el kell indulni, nem érdemes túl sokat rágódni azon, hogy hogyan kell tökéletesen viselkedni, mert nem fog menni, a lányoktól kapott pofonok majd formálnak.

2019. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen viszonylag érett, de nem zavar, ha néha gyerekes. Nen azt mondtom, hogy legyen nagyszájú, de ne sértődjön meg, ha poénból beszólok neki, hanem inkább szóljon vissza. Nem gáz, ha a kapcsolat elején zavarban van, de utána azért már ne legyen félénk, rázódjon bele. Lehet egy fix társasága, nem zavar, ha mindig ugyanazzal a 3 emberrel van, de legyen nyitott az én barátaim felé is, legalább megismerés szintjén. Mindenek előtt legyen őszinte!!


A külső egyedi ízlés, de én a kék szem, barna hajat szeretem nagyon, illetve a zöld szémrt vagyok még oda. Fontos nekem, hogy kb. 5 cm-rel azért legyen magasabb és szeressen sportolni.


18/L

2019. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most a legideálisabb esetet ha nézzük, akkor

Külső: magas (190+), izmos, jóképű. Szemszin, hajszin nem érdekel, viszont ne legyen tetkója vagy piercingje.

Viselkedés: ne legyen unalmas, ez talán a legfontosabb. Legyen művelt, legyen mindenről véleménye, de ne legyen okoskodó vagy ilyesmi. Minél okosabb annál jobb. Legyen határozott, legyenek céljai, amiért dolgozik is. Magabiztos, odaadó, megértő. Mondjuk ezek inkább csak tulajdonságok, de akkor nézzünk pár példát.

Ismerkedésnél kulcsfontosságú a jó témaválasztás, a humor. Legyen egyértelmű de ne nyomuljon. Érezzem azt hogy fontos vagyok, különleges, értékes.

2019. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!