Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiúk, nektek tetszene egy ilyen lány vagy velem van a baj?

18 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom egyáltalán. 178 cm vagyok, szőkésbarna, hosszú hajam van és zöldesbarna szemem. Vékony vagyok, izmos (sportos), adok a megjelenésemre. Stílusosan öltözködök, mindig rendbe vagyok szedve. Jó a humorom, sokat nevetek, a barátaim szerint elég egyedi eset vagyok a személyiségemet illetően, pozitív értelemben. Nyitott vagyok az új kapcsolatok felé, könnyen ismerkedem, kivéve, ha olyan fiúról van szó, aki szimpatikus. A helyzetet bonyolítja, hogy nem vagyok fent közösségi oldalakon, de ha valakinek tetszenék, szerintem megkeresne személyesen. Mi lehet a baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ideál, nehézség, szerelem, iskola, személyiség

máj. 20. 22:03  Privát üzenet  

A válaszok
Mennyi időt töltesz közösségben, emberek között?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 20. 22:18 Privát üzenet

Nekem nagyon bejön, hogy elég magas vagy, hiszen én is az vagyok (189cm). A humort nagyra értékelem, sajnos ez sok lánybol hiányzik manapság :(

Nem értem, hogy egy ilyen "jó csajnak", hogy nem volt még kapcsolata :)

18/F

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 20. 22:58 Privát üzenet
Tetszene

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 21. 00:31 Privát üzenet
Zsombi55 nevű felhasználó válasza:

Valószínűleg ugyanaz mint sok másnál, csak vársz a fiúkra, hogy ők kezdeményezzenek vagy nem adsz eléggé nyílvánvaló jeleket.

Ha "elég jól" nézel ki akkor menj olyan helyekre amiket a cél korosztály látogat és egy hónapon belül valószínű, hogy legalább 1 valaki megszólít.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 21. 12:38 Privát üzenet

Csak azt nem írtad le, ami lényeges:

1: ugye nem csak nálad magasabbat keresel?

2: ugye nem csak vársz, hogy majd valaki megszólít?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 21. 14:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy szólítsak le egy lányt? Mi az amitől még nem vagyok nyomulós? Lányok, milyen leszólíts tetszene?
Fiúk! Tetszene egy lány ilyen paromparométerekkel, vagy már túl sok?
Tenyleg tetszene egy lany? 14/l
Egy lany sincsen aki tetszene nekem az iskolambol ezert a facebookon kerestem par lanyt es beszelgettem is veluk meg joban vagyunk de eggyikkel sem sikerult osszejonnom tudnatok...
Nektek tetszene 1 ilyen tulajdonságú fiú?
Tetszene egy ilyen lány nektek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!