Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok! Milyen lánynak jönnék be? Mi a véleményetek rólam?

Visszahúzódó, mosolygós, általában csendes srác vagyok. Szeretek másoknak segíteni. Szabadidőmben sokat időt töltök a szabadban, szeretem a természetet, ebből adódóan imádok kirándulni, kertészkedni, korcsolyázni, biciklizni. Kedvenc elfoglaltságom közé tartozik a fűnyírás. Nem vagyok bulizós és koncertre járogatós típus, a meghittebb helyeket, romantikusabb estéket jobban szeretem. Közösségben nehezen nyílok meg, de ha valakit eléggé megismerek, megbízom benne, akkor elég komoly témákról is tudok beszélgetni vele. Türelmességre rendkívül odafigyelek, mert régen problémám volt ezzel, de mára ezt nagyon szigorúan veszem magamnál ezért erre nagyon odafigyelek magamra, valamint, hogy ne legyen senkinek se rossz emiatt. 17/F

Mi a véleményetek rólam? Vannak lányok akiknek tetszem így?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, iskola, lány, társ, szerelem, ideál, barát, visszahúzódás, kapcsolat, külső

máj. 20. 22:10  Privát üzenet  

A válaszok

Ez is nagyon jól hangzik meg minden

De sajnos hiába hangoztatjak mindig azt, hogy a belső fontosabb, az 1. Benyomás akkor is a kulso marad 😕

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 20. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem. Igaz, nem írtam le, de vékony alkatú vagyok, 176 cm magassághoz képest meg nagyon vékonyka. De egyetértek, hogy a külső első látásra mindenkinél számít.

# 2/7Időpont máj. 20. 22:16 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=jTYxEwlEukM

Ezt nyomd le heti minimum ötször, és kb. 2-3 hónap múlva úgy tapadnak rád a puncik, mint a kagylók a hajók fenekére. Eleinte keserves lesz, egy hét után kezd menni, másfél-két hónap múlva rosszul alszol, ha nem csináltad.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 20. 23:24 Privát üzenet
Kis férfiasságot tartalmazhatnál nyomokban.

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 21. 15:52 Privát üzenet
Nekem be jönnek az ilyen tulajdonságokkal rendelkező pasik. 21L

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 21. 21:55 Privát üzenet
Bocsi 'bejönnek' egybe. Telóról vagyok. :)

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 21. 21:56 Privát üzenet
Nekem szimpatikusak az ilyen fiúk.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 11. 20:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Hogyan jeleztek? Milyen jelekre figyeljek oda, ha tetszem egy lánynak? Mi esne nektek jól, mikor menjen oda hozzátok a fiú?
Fiúk, akiknek a ducibb lányok tetszenek: mennyire problémás, ha egy lánynak nagyon hájas a hasa?
Fiúk-lányok! Szerintetek gáz, ha egy 14 éves lánynak melírozott haja van?
Fiúk, lányok! Szerintetek egy 176-77 cm-es lánynak hány kg lenne a megfelelő? 14/l
Lányok! 12 éves vagyok és nincs senkim (fiúm). Szeretnék egy barátot. Az osztályomban a legtöbb lánynak már párkapcsolatai vannak. Velem van a baj? Nem vagyok elég nyitott?...
Lányok miért van az hogy akárkivel beszélek annak nem kellek egyik lánynak sem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!