Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen lánynak jönnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen lánynak jönnék be? Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, mosolygós, általában csendes srác vagyok. Szeretek másoknak segíteni. Szabadidőmben sokat időt töltök a szabadban, szeretem a természetet, ebből adódóan imádok kirándulni, kertészkedni, korcsolyázni, biciklizni. Kedvenc elfoglaltságom közé tartozik a fűnyírás. Nem vagyok bulizós és koncertre járogatós típus, a meghittebb helyeket, romantikusabb estéket jobban szeretem. Közösségben nehezen nyílok meg, de ha valakit eléggé megismerek, megbízom benne, akkor elég komoly témákról is tudok beszélgetni vele. Türelmességre rendkívül odafigyelek, mert régen problémám volt ezzel, de mára ezt nagyon szigorúan veszem magamnál ezért erre nagyon odafigyelek magamra, valamint, hogy ne legyen senkinek se rossz emiatt. 17/F


Mi a véleményetek rólam? Vannak lányok akiknek tetszem így?



2019. máj. 20. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez is nagyon jól hangzik meg minden

De sajnos hiába hangoztatjak mindig azt, hogy a belső fontosabb, az 1. Benyomás akkor is a kulso marad 😕

2019. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem. Igaz, nem írtam le, de vékony alkatú vagyok, 176 cm magassághoz képest meg nagyon vékonyka. De egyetértek, hogy a külső első látásra mindenkinél számít.
2019. máj. 20. 22:16
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

https://www.youtube.com/watch?v=jTYxEwlEukM


Ezt nyomd le heti minimum ötször, és kb. 2-3 hónap múlva úgy tapadnak rád a puncik, mint a kagylók a hajók fenekére. Eleinte keserves lesz, egy hét után kezd menni, másfél-két hónap múlva rosszul alszol, ha nem csináltad.

2019. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Kis férfiasságot tartalmazhatnál nyomokban.
2019. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem be jönnek az ilyen tulajdonságokkal rendelkező pasik. 21L
2019. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 'bejönnek' egybe. Telóról vagyok. :)
2019. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikusak az ilyen fiúk.
2019. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szép tulajdonságok. Viszont a tapasztalataim élve ezekkel a tulajdonságokkal inkább a mentálisan érettebb csajoknál lenne esélyed. Olyat meg a korosztályodban viszonylag ritkán találsz. Az átlagos tininek a bunkó viselkedés jön be és sajnos ez tapasztalat (Nyilván tisztelet a kivételnek <3). Amikor rám írnak csajok (profilkép alapján), általában megkapom, hogy helyes vagyok viszont én nagyon tisztelem az ellenkező nemet és ez azt jelenti, hogy bármennyire is jó az első benyomásuk rólam, simán elüldözöm a nagyját azzal, hogy "túl" kedves vagyok velük. Fun fact amikor direkt paraszt vagyok velük akkor valamiért jobban érdeklődnek irántam... Nem nagyon járok bulikba, max szilveszterkor és úgy amblokk nem engedem közel magamhoz a csajokat, mert nem igazán tudom egy olyan kapcsolatba beleképzelni magam ahol azért szeretnek mert dominanciát árasztok... Nem vagyok egy izomtorony, de fizikálisan meglepően erős vagyok, illetve magabiztos és céltudatos. Ez főképp a vállalkozó életmódomban hasznosítom, viszont társaságban nem fektetek ezekre akkora hangsúlyt mert minek. Nyilván kell a férfiasság, de ha valaki egy istentelen paraszt módjára viselkedik az nem mindig jelenti azt, hogy az adott személy fizikuma elegendő a csaj megvédésére stb.. Csak ezt ők nem igazán tudják megkülönböztetni. :D A lényeg az, hogy szerintem jó ember vagy, becsülöm a tulajdonságaid. Ha próbálkozol akkor szerintem a korosztályodból is akár szerezhetsz csajt, viszont később szerintem nem lesz problémád. + Egy kis izom és magabiztosság nem árt soha. 😉 17/f
2019. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Egzotikusallatkereso ***** válasza:
100%
Én teljesen ugyan ilyen vagyok csak 16 évesen :D
2019. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre is vonzó vagy akkor nekem bejönnél (ne legyünk álszentek, az is számít). 19L
2019. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!