Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz lenne bepróbál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne bepróbálkozni az osztálytársnőjénél?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj,évfolyamtárs akire hajtottam.Visszament az exéhez végül miután 2 hónapig küzdöttem érte. Na mind1. A lényeg,hogy ennek a csajnak az osztályában van még több igényes,szingli csaj.Szerintetek gáz lenne valamelyiknél bepróbálkozni azok után,hogy a fentebb említettel nem jött össze..?18,5/F

2019. máj. 21. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Amíg nem 18 nak, hanem 18,5 ( 18 és fél nek) tartod magad, mint mondjuk egy három és fél éves kissrác, felesleges.

Valószínűleg párválasztásban is igényesek, nem csak külsőre :)

2019. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne akadjon már fenn senki ezen a kis apróságon.18,5et gyorsabban lehet leírni,mint a 18 és felet,ennyi az egész,ez nem minősít semmit.Értelmes válaszokat kérnék szépen amik hasznosak,ha lehet.
2019. máj. 21. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

No no no!

Nem azzal volt baj, hogy 18,5 vagy 18 és fél.

Látom a szövegértés is gondot jelent, mint egy 3 évesnek....

Egyszerűen csak annyit kellett volna írnod, hogy 18 ....

És ha gáz ha nem gáz, de látom egyik csak sem tetszik igazán, ha egy kósza numerát akarsz, nemhiszem hogy az igényes lányok jó választás lenne...

Ha párkapcsolatot, úgy hogy nem tetszik jelenleg egyik sem. Még inkább f@$zság szerelem nélkül belevágni.....

2019. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"Még inkább f@$zság szerelem nélkül belevágni....."

Tudod, utsó, nem a szerelmesek szoktak ismerkedni, hanem az ismerkedők szoktak szerelembe esni.

2019. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miquel,neked amúgy mi a véleményed erről?Szerinted megérné megpróbálni ott mással is?


Hisz tudom róluk,hogy igényesek,meg jól is néznek ki..ha személyiségileg is szimpatikus lenne valamelyik akkor azt tudnám szeretni.

2019. máj. 22. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a te szótáradban mit jelent a bepróbálkozás? Mert ha azt, hogy elhívod randira, akkor nem érdemes. Ha a közelükbe akarsz férkőzni, ismerkedni, barátkozni akarsz velük, és lassan becserkészni valamelyiket, akkor érdemes.
2019. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő,lassú ismerkedésre gondoltam.
2019. máj. 23. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Ebben az esetben feltétlenül érdemes. Ha véletlenül nem is sikerül, tanulhatsz az esetből. Rájössz, hogy mit csináltál rosszul, és legközelebb másképp próbálkozol. Mert - tetszik, vagy sem - csak a hibáinkból tanulunk.
2019. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!